Контактна інформація (097) 576-22-88

Папір полірувальний 9 мкм, Orient

Артикул: OR-PF-9U
337.81 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
ВО пігтейл FC/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH, 1 м, Corning
Папір полірувальний  0.02 мкм, Orient
Рамка 5-кратна, біла,
2120-800-1501
Рамка 5-кратна, біла,
41.95 грн.
Патч-корд армований SC/UPC-SC/UPC SM 5м Duplex