Контактна інформація (044) 576-22-88

Панель CCH, 1U, 19’’, 23’’, для 2 панелей CCHE

Артикул: CCH-01U
Виробники Corning
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

  • Тип установки: 19 ’’, 23 ’’
  • Розмір: (ВxШxГ) 44 мм x 483 мм x 430 мм
  • Колір: чорний з прозорою верхньою кришкою
  • Вага: 3,9 кг

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
CCHE панель, 12 LC duplex, OS2
CCHE-CP24-L4
CCHE панель, 12 LC duplex, OS2
0.00 грн.
Немає в наявності
 Панель CCH, 3U, 19’’-23’’, для 6 панелей CCHE
Немає в наявності
CCHE панель, 12 LC duplex, OS2
CCHE-CP24-AE
CCHE панель, 12 LC duplex, OS2
0.00 грн.
Немає в наявності
CCHE панель, 12 LC duplex, OS2 (APC)
CCHE-CP24-B3
CCHE панель, 12 LC duplex, OS2 (APC)
0.00 грн.
Немає в наявності
CCHE панель, 12 LC duplex, OM3
CCHE-CP24-AD
CCHE панель, 12 LC duplex, OM3
0.00 грн.
Немає в наявності
Панель CCHE для 6 LANscape модулів, Corning
Немає в наявності
 Панель CCH, 4U, 19’’-23’’, для 12 панелей CCHE
Немає в наявності
Сплайс-касета CCH
CCH-CS
Сплайс-касета CCH
0.00 грн.
Немає в наявності
 Панель CCH, 2U, 19’’-23’’, для 4 панелей CCHE
Немає в наявності
CCHE панель, 12 LC duplex, OM3
CCHE-CP24-E4
CCHE панель, 12 LC duplex, OM3
0.00 грн.
Немає в наявності