Контактна інформація (044) 576-22-88

ВО харнес MTPf PRO - LCUNI, OM4, 2 м, Corning

Артикул: H757912QLZ-4B002M
Виробники Corning
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

Являє собою оптичний шнур довжиною 15 метрів

З одного боку знаходиться 12-ти волоконний оптичний конектор MTP

З іншого боку шість кабелів з LC-дуплексними роз’ємами в яких можна змінювати полярність

колір бірюзовий

Діаметр кабелю 2 мм

Призначений для підключення активного устаткування оптичної лінії зв’язку

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
ВО Транк EDGE20TRK24 FRNC 11 м OS2 MTPm-MTPm, Corning
Немає в наявності
ВО Транк PnP20TRK96 FRNC 6 м OM4 MTPm-MTPm, Corning
Немає в наявності
 Панель Pretium EDGE®, 4U, Corning
Немає в наявності
ВО Транк EDGE20TRK12 FRNC 60 м OM4 MTPF-MTPF, Corning
Немає в наявності
 Панель Pretium EDGE®, 2U, Corning
Немає в наявності
Модуль EDGE, 12 F, LC Duplex to MTP®  (OS2)
ECM-UM12-04-90G-ULL
Модуль EDGE, 12 F, LC Duplex to MTP® (OS2)
0.00 грн.
Немає в наявності
Сплайс-касета Pretium EDGE, 6LC duplex, (OM4), 12 пігтейлів LC, Corning
Немає в наявності
Сплайс-касета Pretium EDGE, 6LC duplex, (OS2 UPC), 12 пігтейлів LC, Corning
Немає в наявності
ВО Транк PnP20TRK144 FRNC 11 м OM4 MTPm-MTPm, Corning
Немає в наявності
ВО Транк EDGE20TRK24 FRNC 12 м OS2 MTPm-MTPm, Corning
Немає в наявності
ВО Патч-корд MTP(F)-MTP(F), 12 F, OM3, 7,0 м, Corning
Немає в наявності
ВО Модуль EDGE Solutions, 12 F, 6 LC Duplex adapter, OM4, Corning
Немає в наявності
Сплайс-касета Pretium EDGE, 6LC duplex, (OS2 APC), 12 пігтейлів LC, Corning
Немає в наявності