Контактна інформація (044) 576-22-88

ВО Транк PnP20TRK48 FRNC 5 м OM4 MTPm-MTPm, Corning

Артикул: N939348QEZAAU005M
Виробники Corning
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

Транк EDGE ™ MTP® забезпечують додаткову відстань для магістралі рішення EDGE. Ці з’єднувальні лінії призначені для взаємодії з модулем EDGE або Plug & Play ™ та магістраллю MTP.

Являє собою предінстальованний кабель діаметром до 5-10мм і довжиною 5 метрів, на кінцях якого по чотири шнури діаметром 2 мм з 12-ми волоконними роз’ємами MTPm
колір бірюзовий
Кількість волокон 48
Тип волокон OM4
Призначений для з’єднування оптичних панелей EDGE12
Довжина транка 5м

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
ВО харнес MTPf PRO - LCUNI, OM4, 2 м, Corning
Немає в наявності
ВО Транк PnP20TRK72 FRNC 6 м OM4 MTPm-MTPm, Corning
Немає в наявності
ВО Модуль EDGE Solutions, 12 F, 6 LC Duplex adapter, OM4, Corning
Немає в наявності
 Панель Pretium EDGE®, 2U, Corning
Немає в наявності
ВО Транк EDGE20TRK12 FRNC 45 м OM4 MTPF-MTPF, Corning
Немає в наявності
ВО Транк PnP20TRK24 FRNC 15 м OM4 MTPm-MTPm, Corning
Немає в наявності
 Панель Pretium EDGE®, 1U, фіксована, на 8 модулів, Corning
Немає в наявності
Організатор кабелю Pretium EDGE ®, EMOD, 1U
Немає в наявності
Сплайс-касета Pretium EDGE, 6LC duplex, (OS2 APC), 12 пігтейлів LC, Corning
Немає в наявності
 Панель Pretium EDGE®, 4U, Corning
Немає в наявності
ВО Транк PnP20TRK96 FRNC 6 м OM4 MTPm-MTPm, Corning
Немає в наявності
ВО Транк PnP20TRK144 FRNC 11 м OM4 MTPm-MTPm, Corning
Немає в наявності
Сплайс-касета Pretium EDGE, 6LC duplex, (OM4), 12 пігтейлів LC, Corning
Немає в наявності
ВО Транк EDGE20TRK24 FRNC 11 м OS2 MTPm-MTPm, Corning
Немає в наявності