Контактна інформація (044) 576-22-88

ВО Транк PnP20TRK72 FRNC 6 м OM4 MTPm-MTPm, Corning

Артикул: N939372QEZAAU006M
Виробники Corning
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

Транк EDGE ™ MTP® забезпечують додаткове відстань для магістралі рішення EDGE. Ці з’єднувальні лінії призначені для взаємодії з модулем EDGE або Plug & Play ™ і магістраллю MTP.

Являє собою предінсталірованний кабель діаметром до 5-10мм і довжиною 6 метрів, на кінцях якого по шість шнурів діаметром 2 мм з 12-ми волоконними роз’ємами MTPm
колір бірюзовий
Кількість волокон 72
Тип волокон OM4
Призначений для з’єднання оптичних панелей EDGE12
Довжина транка 6м

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
ВО Транк EDGE20TRK12 FRNC 60 м OM4 MTPF-MTPF, Corning
Немає в наявності
ВО Транк PnP20TRK144 FRNC 11 м OM4 MTPm-MTPm, Corning
Немає в наявності
ВО Транк EDGE20TRK12 FRNC 45 м OM4 MTPF-MTPF, Corning
Немає в наявності
Сплайс-касета Pretium EDGE, 6LC duplex, (OS2 APC), 12 пігтейлів LC, Corning
Немає в наявності
ВО Транк PnP20TRK96 FRNC 6 м OM4 MTPm-MTPm, Corning
Немає в наявності
ВО Транк EDGE20TRK24 FRNC 12 м OS2 MTPm-MTPm, Corning
Немає в наявності
ВО Патч-корд MTP(F)-MTP(F), 12 F, OM3, 7,0 м, Corning
Немає в наявності
Модуль EDGE, 12 F, LC Duplex to MTP®  (OS2)
ECM-UM12-04-90G-ULL
Модуль EDGE, 12 F, LC Duplex to MTP® (OS2)
0.00 грн.
Немає в наявності
 Панель Pretium EDGE®, 1U, фіксована, на 8 модулів, Corning
Немає в наявності
Організатор Pretium 2U, Corning
Немає в наявності
ВО Транк PnP20TRK24 FRNC 15 м OM4 MTPm-MTPm, Corning
Немає в наявності
ВО харнес MTPf PRO - LCUNI, OM4, 2 м, Corning
Немає в наявності
Сплайс-касета Pretium EDGE, 6LC duplex, (OM4), 12 пігтейлів LC, Corning
Немає в наявності