Контактна інформація (097) 576-22-88

Патчкорд SC/APC-SC/UPC SM 1м Simplex

Артикул: HPC-1SCSC(SM)S(ON)
Виробники CMS
108.00 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Одномод SM (OS2) E9/125
Конструкція
Simplex
Тип
SC-SC
Довжина
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд SC/APC-SC/UPC SM 3м Simplex
HPC-3SCSC(SM)S(ON)
Патчкорд SC/APC-SC/UPC SM 3м Simplex
123.48 грн.
Патчкорд SC/APC-SC/APC SM 10м Duplex
APC-10SCSC(SM)D(AD)
Патчкорд SC/APC-SC/APC SM 10м Duplex
327.60 грн.
Патчкорд FC/APC-LC/APC SM 2м Duplex
APC-2FCLC(SM)D(SO)
Патчкорд FC/APC-LC/APC SM 2м Duplex
222.12 грн.
Патчкорд FC/APC-LC/APC SM 3м Duplex
APC-3FCLC(SM)D(SO)
Патчкорд FC/APC-LC/APC SM 3м Duplex
235.08 грн.
Патчкорд FC/APC-FC/APC SM 3м Duplex
APC-3FCFC(SM)D(AD)
Патчкорд FC/APC-FC/APC SM 3м Duplex
244.80 грн.
Патчкорд SC/APC-LC/APC SM 1м Duplex
APC-1SCLC(SM)D(AD)
Патчкорд SC/APC-LC/APC SM 1м Duplex
289.08 грн.
Патчкорд LC/APC-LC/APC SM 3м Duplex
APC-3LCLC(SM)D(SO)
Патчкорд LC/APC-LC/APC SM 3м Duplex
235.08 грн.
Патчкорд FC/APC-LC/APC SM 1м Duplex
APC-1FCLC(SM)D(SO)
Патчкорд FC/APC-LC/APC SM 1м Duplex
208.80 грн.
Патчкорд SC/APC-FC/APC SM 1м Simplex
APC-1SCFC(SM)S(AD)
Патчкорд SC/APC-FC/APC SM 1м Simplex
106.92 грн.
Патчкорд SC/APC-SC/UPC SM 2м Simplex
HPC-2SCSC(SM)S(ON)
Патчкорд SC/APC-SC/UPC SM 2м Simplex
115.56 грн.
Патчкорд LC/APC-LC/APC SM 2м Duplex
APC-2LCLC(SM)D(SO)
Патчкорд LC/APC-LC/APC SM 2м Duplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Патчкорд SC/APC-SC/APC SM 3м Duplex
APC-3SCSC(SM)D(AD)
Патчкорд SC/APC-SC/APC SM 3м Duplex
235.08 грн.
Патчкорд SC/APC-LC/UPC SM 10 м Duplex
PC-10SC/APC-LC/UPC(SM)D(ON)
Патчкорд SC/APC-LC/UPC SM 10 м Duplex
342.72 грн.
Патчкорд SC/APC-SC/APC SM 2м Duplex
APC-2SCSC(SM)D(AD)
Патчкорд SC/APC-SC/APC SM 2м Duplex
222.12 грн.