Контактна інформація (044) 576-22-88

ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 3м

Артикул: F050502T5Z20003M
Виробники Corning
511.50 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Багатомод MM (OM3) G50/125
Конструкція
Duplex
Тип
LC-LC
Довжина
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (G50-OM3), 2.0 м,чорний Duplex
ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, Uniboot, 2.0мм, OM4, Duplex, LSZH, 2.0 м, Corning
Немає в наявності
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OS2), Duplex, LSZH, 1м
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 15м Duplex
UPC-15SCSC(MM)D(FW)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 15м Duplex
473.00 грн.
ВО патч-корд, SC/SC, 2.8мм, (OS2), Duplex, LSZH, 3м
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1м
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex
UPC-2STLC(MM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex
218.08 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 3м Duplex
UPC-3SCSC(MM)D(FW)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 3м Duplex
215.60 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 5м Duplex
UPC-5SCLC(MM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 5м Duplex
258.50 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) Uniboot 1м Duplex, 2мм
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1м
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3), 1.0 м,чорний Duplex