Контактна інформація (044) 576-22-88

ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, 2.0мм, (OS2), Duplex, LSZH, 1м

Артикул: F040402G5Z20001M
Виробники Corning
426.60 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Одномод SM (OS2) E9/125
Конструкція
Duplex
Тип
LC-LC
Довжина
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, Uniboot, 2.0мм, OM4, Duplex, LSZH, 1.0 м, Corning
Немає в наявності
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OS2), Duplex, LSZH, 1м
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1м
ВО патч-корд, SC/SC, 2.8мм, (OS2), Duplex, LSZH, 3м
ВО патч-корд, LC/SC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 2м
ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, Uniboot, 2.0мм, OM4, Duplex, LSZH, 2.5 м, Corning
Немає в наявності
ВО патч-корд, LC/SC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 2м
ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, Uniboot, 2.0мм, OM4, Duplex, LSZH, 3.0 м, Corning
Немає в наявності
ВО патч-корд, LC/SC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1м
ВО патч-корд, LC/SC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 3м
ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, Uniboot, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1.5м
Немає в наявності