Контактна інформація (044) 576-22-88

ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, 2.0мм, (OS2), Duplex, LSZH, 3м

Артикул: F040402G5Z20003M
Виробники Corning
486.75 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Одномод SM (OS2) E9/125
Тип
LC-LC
Довжина
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 3м Simplex
UPC-3FCLC(SM)S(FW)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 3м Simplex
81.13 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 15м Simplex
UPC-15SCLC(SM)S(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 15м Simplex
119.90 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 2м Duplex
UPC-2SCLC(SM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 2м Duplex
141.35 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 3м Simplex
UPC-3SCLC(SM)S(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 3м Simplex
74.53 грн.
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OS2), Duplex, LSZH, 3м
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 3м Duplex
UPC-3FCFC(SM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 3м Duplex
175.18 грн.
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1м
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC SM, 5 м, Duplex
UPC-5STST(SM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC SM, 5 м, Duplex
200.20 грн.
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OS2), Duplex, LSZH, 10м
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 1м Duplex
UPC-1FCFC(SM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 1м Duplex
160.33 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 20м Duplex
UPC-20SCSC(SM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 20м Duplex
275.00 грн.
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC SM, 2.0 м, Duplex
UPC-2STST(SM)D(FW)
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC SM, 2.0 м, Duplex
189.75 грн.