Контактна інформація (097) 576-22-88

ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, Uniboot, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1.5м

Артикул: UMUM02TNZ20001.5M
Виробники Corning
1168.20 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Багатомод MM (OM3) G50/125
Конструкція
Duplex
Тип
LC-LC
Довжина
1.5м
Опис

Pretium EDGE ® Solutions патч-корди не вимагають зміни полярності, відповідають високій щільності розміщення, відповідають вимогам MDA і EDA і забезпечують 50-відсоткове скорочення в об’єму кабелів в порівнянні з традиційними дуплексними патч-кордами. Дуже  гнучкий,  2-волокна об’єднаних в одному кабелі спрощують організацію патч-кордів, покращують циркуляцію повітря.

 

 

Файли:


Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, Uniboot, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1.5м
Немає в наявності
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 3м
ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, Uniboot, 2.0мм, OM4, Duplex, LSZH, Panduit
Немає в наявності
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 0.5м Duplex
UPC-0.5STLC(MM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 0.5м Duplex
239.25 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex
UPC-2SCLC(MM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex
263.01 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) Uniboot 3м Duplex, 2мм
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC МM 5м Duplex
UPC-5STSC(MM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC МM 5м Duplex
382.80 грн.
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (G50-OM3) 10м чорний Duplex
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 10м Duplex чорний
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (G50-OM3) 1м чорний Duplex
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC MM (OM3) 3м Duplex
UPC-3FCFC(MM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC MM (OM3) 3м Duplex
343.20 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G62.5-OM1) 1м Duplex
Немає в наявності
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 3м Duplex
UPC-3SCSC(MM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 3м Duplex
295.02 грн.