Контактна інформація (044) 576-22-88

ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, Uniboot, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1.5м

Артикул: E797902TNZ20001.5M
Виробники Corning
0.00 грн./
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Багатомод MM (OM3) G50/125
Конструкція
Duplex
Тип
LC-LC
Довжина
Опис

Pretium EDGE ® Solutions патч-корди не вимагають зміни полярності, відповідають високій щільності розміщення, відповідають вимогам MDA і EDA і забезпечують 50-відсоткове скорочення в об’єму кабелів в порівнянні з традиційними дуплексними патч-кордами. Дуже  гнучкий,  2-волокна об’єднаних в одному кабелі спрощують організацію патч-кордів, покращують циркуляцію повітря.

 

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3), 3.0 м,чорний Duplex
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) Uniboot 3м Duplex, 2мм
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OS2), Duplex, LSZH, 1м
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 9м Duplex
UPC-9SCLC(МM)D(AD)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 9м Duplex
291.60 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3), 3.0 м,чорний Duplex
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC MM (OM3) 1м Simplex
UPC-1SCFC(MM)S(FW)
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC MM (OM3) 1м Simplex
96.39 грн.
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1м
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 3м Duplex
UPC-3SCLC(МM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 3м Duplex
211.68 грн.
ВО патч-корд, SC/SC, 2.8мм, (OS2), Duplex, LSZH, 1м
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OS2), Duplex, LSZH, 2м
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 10м Duplex
UPC-10SCLC(МM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 10м Duplex
359.10 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM2) 1м Duplex
UPC-1FCLC(MM)D(SO)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM2) 1м Duplex
154.71 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 3м Duplex
UPC-3SCSC(MM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 3м Duplex
211.68 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex
UPC-2FCLC(MM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex
214.11 грн.