Контактна інформація (044) 576-22-88

ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, Uniboot, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 2м

Артикул: UMUM02TNZ20002M
Виробники Corning
852.50 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Багатомод MM (OM3) G50/125
Конструкція
Duplex
Тип
LC-LC
Довжина
Опис

Pretium EDGE ® Solutions патч-корди не вимагають зміни полярності, відповідають високій щільності розміщення, відповідають вимогам MDA і EDA і забезпечують 50-відсоткове скорочення в об’єму кабелів в порівнянні з традиційними дуплексними патч-кордами. Дуже  гнучкий,  2-волокна об’єднаних в одному кабелі спрощують організацію патч-кордів, покращують циркуляцію повітря.

 

 

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1м
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G62.5-OM1) 2м Duplex
Немає в наявності
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3), 5 м,чорний Duplex
ВО патч-корд, LC/SC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1м
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM Uniboot 3м Duplex 2мм
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 3м Duplex
UPC-3SCSC(MM)D(FW)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 3м Duplex
215.60 грн.
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (OM3), 10 м, Duplex
UPC-10STST(MM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (OM3), 10 м, Duplex
413.60 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 1м Duplex
UPC-1SCSC(MM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 1м Duplex
173.25 грн.
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (OM3), 1.0 м, Duplex
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC MM (OM3) 1м Simplex
UPC-1FCFC(MM)S(FW)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC MM (OM3) 1м Simplex
110.00 грн.
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (OM3), 3 м, Duplex
UPC-3STST(MM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (OM3), 3 м, Duplex
263.18 грн.