Контактна інформація (044) 576-22-88

Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 1м Duplex

Артикул: UPC-1SCLC(МM)D(ON)
Виробники CMS
172.70 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Конструкція
Duplex
Тип
SC-LC
Довжина
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 15м Duplex
UPC-15STLC(MM)D(FW)
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 15м Duplex
496.93 грн.
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (G50-OM3), 5 м,чорний Duplex
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 2м Duplex
UPC-2LCLC(MM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 2м Duplex
194.15 грн.
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (OM3), 2 м, Duplex
UPC-2STST(MM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (OM3), 2 м, Duplex
242.00 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 5м Duplex
UPC-5SCLC(MM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 5м Duplex
258.50 грн.
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3), 3.0 м,чорний Duplex
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 10м Duplex
UPC-10LCLC(MM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 10м Duplex
365.75 грн.
ВО патч-корд, SC/SC, 2.8мм, (OM3), Duplex, LSZH, 3м
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3), 3.0 м,чорний Duplex
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 3м Duplex
UPC-3FCLC(MM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 3м Duplex
239.53 грн.
ВО патч-корд, SC/SC, 2.8мм, (OM3), Duplex, LSZH, 2м
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 5м Duplex
UPC-5LCLC(MM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 5м Duplex
258.50 грн.
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 2м