Контактна інформація (044) 576-22-88

Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 1м Duplex

Артикул: UPC-1LCLC(MM)D(ON)
Виробники CMS
169.56 грн./шт
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Багатомод MM (OM3) G50/125
Конструкція
Duplex
Тип
LC-LC
Довжина
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3), 2 м,чорний Duplex
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC MM (OM3) 1м Simplex
UPC-1FCFC(MM)S(FW)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC MM (OM3) 1м Simplex
108.00 грн.
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 3м Duplex
UPC-3STLC(МM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 3м Duplex
235.17 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 7м Duplex
UPC-7SCLC(МM)D(AD)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 7м Duplex
255.69 грн.
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC МM 3м Duplex
UPC-3STSC(МM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC МM 3м Duplex
235.17 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM2) 1м Duplex
UPC-1FCLC(MM)D(SO)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM2) 1м Duplex
154.71 грн.
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (OM3), 2 м, Duplex
UPC-2STST(MM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (OM3), 2 м, Duplex
237.60 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 8м Duplex
UPC-8SCLC(МM)D(AD)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 8м Duplex
273.51 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 0.25м чорний Simplex
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 2м Duplex
UPC-2SCSC(MM)D(FW)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 2м Duplex
197.68 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3), 3.0 м,чорний Duplex
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 1м Duplex
UPC-1SCSC(MM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 1м Duplex
170.10 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 30м Duplex
UPC-30LCLC(MM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 30м Duplex
780.30 грн.
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3), 5 м,чорний Duplex