Контактна інформація (097) 576-22-88

Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 10м Duplex, Slim (2 mm)

Артикул: UPC-10LCLC(MM)D(ON)S
Виробники CMS
565.20 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Багатомод MM (OM3) G50/125
Конструкція
Duplex
Тип
LC-LC
Довжина
10м
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) Uniboot 3м Duplex, 2мм
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3), 5.0 м,чорний Duplex
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 1м Duplex
UPC-1SCSC(MM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 1м Duplex
252.36 грн.
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3), 2 м,чорний Duplex
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3), 3.0 м,чорний Duplex
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 3м Duplex
UPC-3LCLC(MM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 3м Duplex
321.84 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 15м Duplex
UPC-15SCLC(MM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 15м Duplex
739.08 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex Slim (2мм)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex чорний
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3), 5 м,чорний Duplex
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) Uniboot 2м Duplex, 2мм
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 30м Duplex
UPC-30LCLC(MM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 30м Duplex
1260.72 грн.