Контактна інформація (044) 576-22-88

Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 10м Duplex, Slim (2 mm)

Артикул: UPC-10LCLC(MM)D(ON)S
Виробники CMS
359.10 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Багатомод MM (OM3) G50/125
Конструкція
Duplex
Тип
LC-LC
Довжина
10м
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3), 3.0 м,чорний Duplex
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3), 10 м,чорний Duplex
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 20м Duplex
UPC-20SCLC(МM)D(FW)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 20м Duplex
569.70 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 10м Duplex
UPC-10LCLC(MM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 10м Duplex
359.10 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex
UPC-2FCLC(MM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex
214.11 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G62.5-OM1) 3м Duplex
Немає в наявності
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 30м Duplex
UPC-30LCLC(MM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 30м Duplex
780.30 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 10 м Duplex
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 7м Duplex
UPC-7SCLC(МM)D(AD)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 7м Duplex
255.69 грн.
Патчкорд FC/UPC-ST/UPC MM (OM3) 1м Simplex
UPC-1FCST(MM)S(FW)
Патчкорд FC/UPC-ST/UPC MM (OM3) 1м Simplex
108.00 грн.
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3), 30 м,чорний Duplex
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 15м Duplex
UPC-15LCLC(MM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 15м Duplex
464.40 грн.
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (G50-OM3), 5 м,чорний Duplex
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 3м Duplex
UPC-3SCSC(MM)D(FW)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 3м Duplex
211.68 грн.