Контактна інформація (097) 576-22-88

Оптичний патч-корд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 3м Duplex Slim 2.0 мм

Артикул: UPC-3LCLC(MM)D(ON)S
Виробники CMS
295.02 грн./шт
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Багатомод MM (OM3) G50/125
Конструкція
Duplex
Тип
LC-LC
Довжина
Опис

Патч-корд оптичний LC-LC Duplex 3 метри використовують для комутації оптичних патч-панелей (ODF), боксів і абонентських розеток з активним мережевим обладнанням, таким як: медіаконвертори, комутатори і свічі що підключають через SFP модуль. Для виготовлення патч-корду використовують мультимодове (Multi Mode) волокно OM3 (G50/125) виробництва американської компанії Corning, котре загортають в малодимну та безгалогенову оболонку (LSZH) діаметром 2 міліметри. Завдяки LSZH оболонці патчкорд 3 метри LC-LC MM Duplex відповідає пожежним нормам та може застосовуватись при побудові ВОЛЗ у приміщеннях серверних та ЦОД. При виготовленні оптичного конектора застосовується UPC полірування.

У разі відсутності товару в наявності, компанія CMS може виготовити оптичні патч-корди в найкоротший термін. Також можливе індивідуальне виробництво з конфігурацією по довжині, типу волокна, кольору оболонки та типу конекторів. Доступна можливість отримання паспорта з результатами тестування по кожному ВО патч-корду.


Артикул: UPC-3LCLC(MM)D(ON)S
Волокно: ОМ3 (мультимод)
Конектор: LC-LC
Полірування: UPC
Тип конструкції: Дуплекс
Довжина, м.: 3
Оболонка: LSZH
Діаметр кабелю, мм: 2
Колір: аква
Бренд: CMS
Виробництво: Україна


Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 3м Duplex
UPC-3LCLC(MM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 3м Duplex
295.02 грн.
ВО патч-корд, LC/SC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1м
ВО патч-корд, LC/SC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 2м
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) Uniboot 3м Duplex, 2мм
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 3м Duplex 2.0 мм Slim
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 10м чорний Duplex
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 3м
ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, Uniboot, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1.5м
Немає в наявності
ВО патч-корд, LC/SC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 3м
ВО патч-корд, SC/SC, 2.8мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1м
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 10м Duplex, Slim (2 mm)
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (OM3) 5м Duplex
UPC-5STST(MM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (OM3) 5м Duplex
406.89 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 15м Duplex
UPC-15SCSC(MM)D(FW)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 15м Duplex
677.49 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 10м Duplex
UPC-10FCLC(MM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 10м Duplex
542.19 грн.