Контактна інформація (097) 576-22-88

Оптичний патч-корд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 5м Duplex Slim 2.0 мм

Артикул: UPC-5LCLC(MM)D(ON)S
Виробники CMS
259.00 грн./шт
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Багатомод MM (OM3) G50/125
Конструкція
Duplex
Тип
LC-LC
Довжина
Опис

Патч-корд оптичний LC-LC Duplex 5 метрів використовують для комутації оптичних патч-панелей (ODF), боксів і абонентських розеток з активним мережевим обладнанням, таким як: медіаконвертори, комутатори і свічі що підключають через SFP модуль. Для виготовлення патч-корду використовують мультимодове (Multi Mode) волокно OM3 (G50/125) виробництва американської компанії Corning, котре загортають в малодимну та безгалогенову оболонку (LSZH) діаметром 2 міліметри. Завдяки LSZH оболонці патчкорд 5 метрів LC-LC MM Duplex відповідає пожежним нормам та може застосовуватись при побудові ВОЛЗ у приміщеннях серверних та ЦОД. При виготовленні оптичного конектора застосовується UPC полірування.

У разі відсутності товару в наявності, компанія CMS може виготовити оптичні патч-корди в найкоротший термін. Також можливе індивідуальне виробництво з конфігурацією по довжині, типу волокна, кольору оболонки та типу конекторів. Доступна можливість отримання паспорта з результатами тестування по кожному ВО патч-корду.


Артикул: UPC-5LCLC(MM)D(ON)S
Волокно: ОМ3 (мультимод)
Конектор: LC-LC
Полірування: UPC
Тип конструкції: Дуплекс
Довжина, м.: 5
Оболонка: LSZH
Діаметр кабелю, мм: 2
Колір: аква
Бренд: CMS
Виробництво: Україна


Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 2м Duplex Slim 2.0 мм
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 2м Duplex
UPC-2LCLC(MM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 2м Duplex
314.87 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 3м Duplex Slim 2.0 мм
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 5м Duplex
UPC-5LCLC(MM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 5м Duplex
426.61 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 3м Duplex 2.0 мм Slim
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 5м Duplex
UPC-5SCSC(MM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 5м Duplex
426.61 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 20м Duplex чорний
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex
UPC-2STLC(MM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex
342.99 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex
UPC-2FCLC(MM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex
342.99 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 50м Duplex
UPC-50LCLC(MM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 50м Duplex
2010.58 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 2м Duplex
UPC-2SCSC(MM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 2м Duplex
315.24 грн.
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 0.5м Duplex
UPC-0.5STLC(MM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 0.5м Duplex
287.49 грн.
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (G50-OM3) 5м чорний Duplex
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 3м