Контактна інформація (097) 576-22-88

Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 15м Duplex

Артикул: UPC-15SCLC(MM)D(ON)
Виробники CMS
739.08 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Конструкція
Duplex
Тип
SC-LC
Довжина
15м
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3), 5.0 м,чорний Duplex
Патчкорд MTRJ/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3), 1.5 м,чорний Duplex
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3), 1.0 м,чорний Duplex
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC MM (OM3) 1м Simplex
UPC-1FCFC(MM)S(FW)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC MM (OM3) 1м Simplex
152.28 грн.
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 2м
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 5 м Duplex
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex чорний
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3), 5 м,чорний Duplex
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM2) 3м Duplex
UPC-3FCLC(MM)D(SO)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM2) 3м Duplex
254.52 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3), 3.0 м,чорний Duplex
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 1м Duplex
UPC-1STLC(MM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 1м Duplex
278.64 грн.
Патчкорд MTRJ/UPC-ST/UPC MM 3м Duplex
UPC-3MTRJST(MM)D(ON)
Патчкорд MTRJ/UPC-ST/UPC MM 3м Duplex
608.40 грн.