Контактна інформація (097) 576-22-88

Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 0.25м чорний Simplex

Артикул: UPC-0.25SCSC(MM)S(ON)BK
Виробники CMS
124.56 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Багатомод MM (OM3) G50/125
Конструкція
Simplex
Тип
SC-SC
Довжина
0.25м
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 2м Duplex
UPC-2LCLC(MM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 2м Duplex
287.28 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G62.5-OM1) 1м Duplex
Немає в наявності
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3), 10 м,чорний Duplex
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 3м Duplex чорний
ВО патч-корд, SC/SC, 2.8мм, (OM3), Duplex, LSZH, 2м
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 8м Duplex
UPC-8SCLC(MM)D(AD)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 8м Duplex
344.42 грн.
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 5м Duplex
UPC-5STLC(MM)D(FW)
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 5м Duplex
383.04 грн.
ВО патч-корд, LC/SC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1м
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3), 5 м,чорний Duplex
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (G50-OM3), 1 м,чорний Duplex
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 20м Duplex
UPC-20SCSC(MM)D(FW)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 20м Duplex
912.96 грн.
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC МM 2м Duplex
UPC-2STSC(MM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC МM 2м Duplex
313.20 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 3м Duplex
UPC-3FCLC(MM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 3м Duplex
348.12 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex
UPC-2FCLC(MM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex
313.20 грн.