Контактна інформація (044) 576-22-88

Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 0.25м чорний Simplex

Артикул: UPC-0.25SCSC(MM)S(ON)BK
Виробники CMS
94.50 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Конструкція
Simplex
Тип
SC-SC
Довжина
0.25м
Опис

Рекомендовані товари
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 10м Duplex
UPC-10LCLC(MM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 10м Duplex
359.10 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3), 1.0 м,чорний Duplex
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (G50-OM3), 1 м,чорний Duplex
Патчкорд FC/UPC-ST/UPC MM (OM3) 1м Simplex
UPC-1FCST(MM)S(FW)
Патчкорд FC/UPC-ST/UPC MM (OM3) 1м Simplex
108.00 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3), 5.0 м,чорний Duplex
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM2) 1м Duplex
UPC-1FCLC(MM)D(SO)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM2) 1м Duplex
154.71 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM2) 3м Duplex
UPC-3FCLC(MM)D(SO)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM2) 3м Duplex
190.89 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 1м Duplex
UPC-1SCLC(МM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 1м Duplex
169.56 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 2м Duplex
UPC-2SCSC(MM)D(FW)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 2м Duplex
197.68 грн.
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3), 2 м,чорний Duplex
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3), 10 м,чорний Duplex
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 5м Duplex
UPC-5STLC(MM)D(FW)
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 5м Duplex
277.29 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 3м Duplex
UPC-3FCLC(MM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 3м Duplex
235.17 грн.
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3), 5.0 м,чорний Duplex