Контактна інформація (044) 576-22-88

Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 0.25м чорний Simplex

Артикул: UPC-0.25SCSC(MM)S(ON)BK
Виробники CMS
100.71 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Багатомод MM (OM3) G50/125
Конструкція
Simplex
Тип
SC-SC
Довжина
0.25м
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1м
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (OM3), 10 м, Duplex
UPC-10STST(MM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (OM3), 10 м, Duplex
406.08 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3), 3.0 м,чорний Duplex
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3), 5 м,чорний Duplex
ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, Uniboot, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1.5м
Немає в наявності
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 15м Duplex
UPC-15LCLC(MM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 15м Duplex
464.40 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 3м Simplex
UPC-3SCLC(МM)S(ON)C
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 3м Simplex
105.84 грн.
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 2м
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM2) 1м Duplex
UPC-1FCLC(MM)D(SO)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM2) 1м Duplex
154.71 грн.
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3), 2 м,чорний Duplex
ВО патч-корд, SC/SC, 2.8мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1м
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 8м Duplex
UPC-8SCLC(МM)D(AD)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 8м Duplex
273.51 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 1м Duplex
UPC-1FCLC(MM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 1м Duplex
193.05 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3), 3.0 м,чорний Duplex