Контактна інформація (097) 576-22-88

Оптичний патч-корд ST/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 0.5м Duplex Slim 2.0 мм

Артикул: UPC-0.5STLC(MM)D(ON)S
Виробники CMS
287.49 грн./шт
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Багатомод MM (OM3) G50/125
Конструкція
Duplex
Тип
ST-LC
Довжина
0.5м
Опис

Патч-корд оптичний ST-LC Duplex 0.5 метри використовують для комутації оптичних патч-панелей (ODF), боксів і абонентських розеток з активним мережевим обладнанням, таким як: медіаконвертори, комутатори і свічі що підключають через SFP модуль. Для виготовлення патч-корду використовують мультимодове (Multi Mode) волокно OM3 (G50/125) виробництва американської компанії Corning, котре загортають в малодимну та безгалогенову оболонку (LSZH) діаметром 2 міліметри. Завдяки LSZH оболонці патчкорд 0.5 метри LC-ST MM Duplex відповідає пожежним нормам та може застосовуватись при побудові ВОЛЗ у приміщеннях серверних та ЦОД. При виготовленні оптичного конектора застосовується UPC полірування.

У разі відсутності товару в наявності, компанія CMS може виготовити оптичні патч-корди в найкоротший термін. Також можливе індивідуальне виробництво з конфігурацією по довжині, типу волокна, кольору оболонки та типу конекторів. Доступна можливість отримання паспорта з результатами тестування по кожному ВО патч-корду.


Артикул: UPC-0.5STLC(MM)D(ON)S
Волокно: ОМ3 (мультимод)
Конектор: ST-LC
Полірування: UPC
Тип конструкції: Дуплекс
Довжина, м.: 0.5
Оболонка: LSZH
Діаметр кабелю, мм: 2
Колір: аква
Бренд: CMS
Виробництво: Україна


Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (G50-OM3) 2м чорний Duplex
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 5м чорний Duplex
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (OM3) 2м Duplex Slim (2мм)
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 10м чорний Duplex
ВО патч-корд, LC/SC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 2м
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 1м Duplex Slim 2.0 мм
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 20м Duplex
UPC-20SCSC(MM)D(FW)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 20м Duplex
938.32 грн.
ВО патч-корд, LC/SC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 3м
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 2м чорний Duplex
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 30м чорний Duplex
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 1м Duplex
UPC-1LCLC(MM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 1м Duplex
277.87 грн.
Патчкорд MTRJ/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 1.5м чорний Duplex
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC МM 10м Duplex
UPC-10STSC(MM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC МM 10м Duplex
640.47 грн.