Контактна інформація (097) 576-22-88

Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) Uniboot 3м Duplex, 2мм

Артикул: UPCU-3LCLC(МM)D(ON)
Виробники CMS
382.80 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Багатомод MM (OM3) G50/125
Конструкція
Duplex
Тип
LC-LC
Довжина
Опис

  • UPCU-1LCLC(МM)D(ON) Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) Uniboot 1м Duplex, 2мм
  • UPCU-2LCLC(МM)D(ON) Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) Uniboot 2м Duplex, 2мм
  • UPCU-3LCLC(МM)D(ON) Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) Uniboot 3м Duplex, 2мм
  • UPCU-5LCLC(МM)D(ON) Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) Uniboot 5м Duplex, 2мм

LC-LC Uniboot є LC-роз’ємом з функцією push & pull, який дозволяє створювати максимально зручну комутацію обладнання зарахунок спеціального хвостовика на конекторі. Цей тип конектора розроблений з метою застосування в системах високої щільності портів. Також він є одним з найбільш компактних LC-роз’ємів в світі через його зменшеною довжини і компактного дизайну. Це важливий фактор при використанні блейд-серверів і SAN-комутаторів з високою щільністю портів. Виготовлений із застосуванням круглого кабелю діаметром 2 мм LC-LC Uniboot сприяє значному зниженню обсягу кабелю в стійці. Це особливо вигідно при використанні в системах, де щільність на стійку може становити 3000 волокон (1500 портів).

Ще одна особливість даного роз’єму - це можливість поміняти полярність без будь-яких інструментів.

LC-LC Uniboot сумісний з трансиверами всіх стандартних типів, з новими прийомопередавачами типу міні-SFP, які мають зменшена відстань між центрами дуплексного коннектора.

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (G50-OM3), 3.0 м,чорний Duplex
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC МM 2м Duplex
UPC-2STSC(МM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC МM 2м Duplex
229.97 грн.
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex
UPC-2STLC(MM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex
229.97 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 7м Duplex
UPC-7SCLC(МM)D(AD)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 7м Duplex
274.63 грн.
Патчкорд FC/UPC-ST/UPC MM (OM3) 1м Simplex
UPC-1FCST(MM)S(FW)
Патчкорд FC/UPC-ST/UPC MM (OM3) 1м Simplex
116.00 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM Uniboot 1м Duplex 2мм
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 9м Duplex
UPC-9SCLC(МM)D(AD)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 9м Duplex
313.20 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 10м Duplex чорний
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (G50-OM3), 5 м,чорний Duplex
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 5м Duplex
UPC-5STLC(MM)D(FW)
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 5м Duplex
297.83 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G62.5-OM1) 1м Duplex
Немає в наявності
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 20м Duplex
UPC-20SCLC(МM)D(FW)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 20м Duplex
611.90 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 5м Duplex
UPC-5SCLC(MM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 5м Duplex
272.60 грн.
ВО патч-корд, LC/SC, 2.0мм, (OM3), Duplex, LSZH, 1м