Контактна інформація (097) 576-22-88

Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) Uniboot 5м Duplex, 2мм

Артикул: UPCU-5LCLC(MM)D(ON)
Виробники CMS
481.80 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Багатомод MM (OM3) G50/125
Конструкція
Duplex
Тип
LC-LC
Довжина
Опис

  • UPCU-1LCLC(МM)D(ON) Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) Uniboot 1м Duplex, 2мм
  • UPCU-2LCLC(МM)D(ON) Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) Uniboot 2м Duplex, 2мм
  • UPCU-3LCLC(МM)D(ON) Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) Uniboot 3м Duplex, 2мм
  • UPCU-5LCLC(МM)D(ON) Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) Uniboot 5м Duplex, 2мм

LC-LC Uniboot є LC-роз’ємом з функцією push & pull, який дозволяє створювати максимально зручну комутацію обладнання зарахунок спеціального хвостовика на конекторі. Цей тип конектора розроблений з метою застосування в системах високої щільності портів. Також він є одним з найбільш компактних LC-роз’ємів в світі через його зменшеною довжини і компактного дизайну. Це важливий фактор при використанні блейд-серверів і SAN-комутаторів з високою щільністю портів. Виготовлений із застосуванням круглого кабелю діаметром 2 мм LC-LC Uniboot сприяє значному зниженню обсягу кабелю в стійці. Це особливо вигідно при використанні в системах, де щільність на стійку може становити 3000 волокон (1500 портів).

Ще одна особливість даного роз’єму - це можливість поміняти полярність без будь-яких інструментів.

LC-LC Uniboot сумісний з трансиверами всіх стандартних типів, з новими прийомопередавачами типу міні-SFP, які мають зменшена відстань між центрами дуплексного коннектора.

Файли:


Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC МM 10м Duplex
UPC-10STSC(MM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC МM 10м Duplex
542.19 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 1м Duplex
UPC-1SCSC(MM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 1м Duplex
231.33 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 10м Duplex
UPC-10LCLC(MM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 10м Duplex
518.10 грн.
Патчкорд MTRJ/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 1.5м чорний Duplex
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G62.5-OM1) 3м Duplex
Немає в наявності
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 12м чорний Duplex
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 3м Duplex
UPC-3SCSC(MM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 3м Duplex
295.02 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM Uniboot 3м Duplex 2мм
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (OM3) 20м Duplex
UPC-20STST(MM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (OM3) 20м Duplex
885.06 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G62.5-OM1) 2м Duplex
Немає в наявності
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (G50-OM3) 5м чорний Duplex
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 10м Duplex
UPC-10FCLC(MM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 10м Duplex
542.19 грн.
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC MM (OM3) 2м Duplex чорний