Контактна інформація (097) 576-22-88

Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM Uniboot 5м Duplex 2мм

Артикул: UPCU-5LCLC(SM)D(ON)
Виробники CMS
275.50 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
Одномод SM (OS2) E9/125
Конструкція
Duplex
Тип
LC-LC
Довжина
Опис

  • UPCU-1LCLC(SM)D(ON) Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM Uniboot 1м Duplex 2мм
  • UPCU-2LCLC(SM)D(ON) Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM Uniboot 2м Duplex, 2мм
  • UPCU-3LCLC(SM)D(ON) Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM Uniboot 3м Duplex, 2мм
  • UPCU-5LCLC(SM)D(ON) Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM Uniboot 5м Duplex, 2мм

LC-LC Uniboot є LC-роз’ємом з функцією push & pull, який дозволяє створювати максимально зручну комутацію обладнання зарахунок спеціального хвостовика на конекторі. Цей тип конектора розроблений з метою застосування в системах високої щільності портів. Також він є одним з найбільш компактних LC-роз’ємів в світі через його зменшеною довжини і компактного дизайну. Це важливий фактор при використанні блейд-серверів і SAN-комутаторів з високою щільністю портів. Виготовлений із застосуванням круглого кабелю діаметром 2 мм LC-LC Uniboot сприяє значному зниженню обсягу кабелю в стійці. Це особливо вигідно при використанні в системах, де щільність на стійку може становити 3000 волокон (1500 портів).

Ще одна особливість даного роз’єму - це можливість поміняти полярність без будь-яких інструментів.

LC-LC Uniboot сумісний з трансиверами всіх стандартних типів, з новими прийомопередавачами типу міні-SFP, які мають зменшена відстань між центрами дуплексного коннектора.

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 5м Duplex
UPC-5FCFC(SM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 5м Duplex
200.97 грн.
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC SM, 2.0 м, Duplex
UPC-2STST(SM)D(FW)
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC SM, 2.0 м, Duplex
200.10 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 3м Simplex
UPC-3FCLC(SM)S(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 3м Simplex
85.55 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 10м Duplex
UPC-10SCLC(SM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 10м Duplex
214.60 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 45м Duplex
UPC-45FCLC(SM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 45м Duplex
506.34 грн.
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC SM 1м Duplex
UPC-1STLC(SM)D(FW)
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC SM 1м Duplex
141.23 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 60м Duplex
UPC-60FCLC(SM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 60м Duplex
791.70 грн.
ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, Uniboot, 2.0мм, OM4, Duplex, LSZH, Panduit
Немає в наявності
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 20м Duplex
UPC-20LCLC(SM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 20м Duplex
329.15 грн.
ВО патч-корд, LC/UPC-LC/UPC, Uniboot, 2.0мм, OM4, Duplex, LSZH, 2.5 м, Corning
Немає в наявності
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex
UPC-5LCLC(SM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex
174.00 грн.
Патчкорд FC/UPC-ST/UPC SM 1м Simplex
UPC-1FCST(SM)S(FW)
Патчкорд FC/UPC-ST/UPC SM 1м Simplex
89.90 грн.