Контактна інформація (097) 576-22-88

Патчкорд оптичний FC/UPC-FC/UPC SM 2м Simplex, Slim (2мм)

Артикул: UPC-2FCFC(SM)S(ON)S
Виробники CMS
153.55 грн./шт
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Характеристики
Конструкція
Simplex
Тип
FC-FC
Довжина
Опис

Оптичний патч-корд FC-FC Simplex 2 метри виготовлений з використанням круглого кабелю з малодимною та безгалогеновою оболонкою (LSZH) діаметром 2 міліметри та одномодовим (Single Mode) волокном виробництва американської компанії Corning. Патч-корд застосовують для комутації оптичних патч-панелей (ODF), боксів, розеток з активним мережевим обладнанням, таким як: комутатори, свічі, медіаконвертори. Завдяки LSZH оболонці патчкорд 2 метри FC-FC SM Simplex відповідає пожежним нормам та може застосовуватись при побудові ВОЛЗ у приміщеннях серверних та ЦОД. При виготовленні застосовується UPC полірування оптичного конектора.

У разі відсутності товару в наявності, компанія CMS може виготовити оптичні патч-корди в найкоротший термін. Також можливе індивідуальне виробництво з конфігурацією по довжині, типу волокна, кольору оболонки та типу конекторів. Доступна можливість отримання паспорта з результатами тестування по кожному ВО патч-корду.


Артикул: UPC-2FCFC(SM)S(ON)S
Волокно: SM (одномод)
Конектор: FC/FC
Полірування: UPC
Тип конструкції: Сімплекс
Довжина, м.: 2
Оболонка: LSZH
Діаметр кабелю, мм: 2
Колір: жовтий
Бренд: CMS
Виробництво: Україна


Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC SM 20м Duplex
UPC-20STSC(SM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC SM 20м Duplex
563.14 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 2м Duplex, Slim (2мм)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 1м Simplex, Slim (2мм)
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC SM 1м Duplex
UPC-1STLC(SM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC SM 1м Duplex
254.19 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 2м Duplex
UPC-2SCLC(SM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 2м Duplex
233.84 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 1.5м Duplex, Slim (2мм)
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 1м Duplex
UPC-1SCFC(SM)D(FW)
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 1м Duplex
254.93 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 15м Simplex, Slim (2мм)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 10м Duplex
UPC-10SCSC(SM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 10м Duplex
364.08 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 20м Duplex
UPC-20FCLC(SM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 20м Duplex
563.14 грн.
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 2м Simplex
UPC-2FCFC(SM)S(ON)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 2м Simplex
153.55 грн.
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 20м Duplex
UPC-20SCFC(SM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 20м Duplex
563.51 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 3м Duplex, Slim (2мм)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 3м Simplex, Slim (2мм)