Контактна інформація (097) 576-22-88

Патчкорд оптичний FC/UPC-LC/UPC SM 10м Duplex, Slim (2мм)

Артикул: UPC-10FCLC(SM)D(ON)S
Виробники CMS
400.71 грн./шт
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Характеристики
Конструкція
Duplex
Тип
LC-FC
Довжина
10м
Опис

Оптичний патч-корд FC-LC Duplex 10 метрів виготовлений з використанням круглого кабелю з малодимною та безгалогеновою оболонкою (LSZH) діаметром 2 міліметри та одномодовим (Single Mode) волокном виробництва американської компанії Corning. Патч-корд застосовують для комутації оптичних патч-панелей (ODF), боксів, розеток з активним мережевим обладнанням, таким як: комутатори, свічі, медіаконвертори. Завдяки LSZH оболонці патчкорд 10 метрів LC-FC SM Duplex відповідає пожежним нормам та може застосовуватись при побудові ВОЛЗ у приміщеннях серверних та ЦОД. При виготовленні застосовується UPC полірування оптичного конектора.

У разі відсутності товару в наявності, компанія CMS може виготовити оптичні патч-корди в найкоротший термін. Також можливе індивідуальне виробництво з конфігурацією по довжині, типу волокна, кольору оболонки та типу конекторів. Доступна можливість отримання паспорта з результатами тестування по кожному ВО патч-корду.


Артикул: UPC-10FCLC(SM)D(ON)S
Волокно: SM (одномод)
Конектор: FC/LC
Полірування: UPC
Тип конструкції: Дуплекс
Довжина, м.: 10
Оболонка: LSZH
Діаметр кабелю, мм: 2
Колір: жовтий
Бренд: CMS
Виробництво: Україна


Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC SM, 1.0 м, Duplex
UPC-1STST(SM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC SM, 1.0 м, Duplex
290.45 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 10м Simplex, Slim (2мм)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex
UPC-5LCLC(SM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex
282.68 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 5м Simplex
UPC-5LCLC(SM)S(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 5м Simplex
141.34 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 20м Simplex, Slim (2мм)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 15м Simplex, Slim (2мм)
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC SM, 5 м, Duplex
UPC-5STST(SM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC SM, 5 м, Duplex
200.20 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 1м Simplex
UPC-1SCLC(SM)S(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 1м Simplex
108.78 грн.
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 2м Simplex
UPC-2SCFC(SM)S(ON)
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 2м Simplex
135.42 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 25м Duplex
UPC-25FCLC(SM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 25м Duplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 1м Simplex, Slim (2мм)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 3м Duplex, Slim (2мм)
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OS2), Duplex, LSZH, 3м
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 0.5м Simplex, Slim (2мм)