Контактна інформація (097) 576-22-88

Патчкорд оптичний FC/UPC-LC/UPC SM 1м Simplex, Slim (2мм)

Артикул: UPC-1FCLC(SM)S(ON)S
Виробники CMS
126.91 грн./шт
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Характеристики
Конструкція
Simplex
Тип
LC-FC
Довжина
Опис

Оптичний патч-корд FC-LC Simplex 1 метр виготовлений з використанням круглого кабелю з малодимною та безгалогеновою оболонкою (LSZH) діаметром 2 міліметри та одномодовим (Single Mode) волокном виробництва американської компанії Corning. Патч-корд застосовують для комутації оптичних патч-панелей (ODF), боксів, розеток з активним мережевим обладнанням, таким як: комутатори, свічі, медіаконвертори. Завдяки LSZH оболонці патчкорд 1 метр LC-FC SM Simplex відповідає пожежним нормам та може застосовуватись при побудові ВОЛЗ у приміщеннях серверних та ЦОД. При виготовленні застосовується UPC полірування оптичного конектора.

У разі відсутності товару в наявності, компанія CMS може виготовити оптичні патч-корди в найкоротший термін. Також можливе індивідуальне виробництво з конфігурацією по довжині, типу волокна, кольору оболонки та типу конекторів. Доступна можливість отримання паспорта з результатами тестування по кожному ВО патч-корду.


Артикул: UPC-1FCLC(SM)S(ON)S
Волокно: SM (одномод)
Конектор: FC/LC
Полірування: UPC
Тип конструкції: Сімплекс
Довжина, м.: 1
Оболонка: LSZH
Діаметр кабелю, мм: 2
Колір: жовтий
Бренд: CMS
Виробництво: Україна


Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC SM, 5 м, Duplex
UPC-5STST(SM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC SM, 5 м, Duplex
200.20 грн.
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 3м Duplex чорний
UPC-3FCFC(SM)D(ON)BK
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 3м Duplex чорний
354.83 грн.
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 3м Simplex Slim 2.0 мм
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 0.5м Duplex
UPC-0.5LCLC(SM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 0.5м Duplex
193.51 грн.
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 10м Duplex
UPC-10SCFC(SM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 10м Duplex
400.71 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 2м Duplex
UPC-2SCSC(SM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 2м Duplex
233.84 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex
UPC-5LCLC(SM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex
282.68 грн.
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC SM 1м Duplex
UPC-1STLC(SM)D(FW)
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC SM 1м Duplex
236.43 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 3м Simplex, Slim (2мм)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 25м Duplex
UPC-25FCLC(SM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 25м Duplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 2м Simplex
UPC-2FCLC(SM)S(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 2м Simplex
135.05 грн.
ВО патч-корд, SC/SC, 2.8мм, (OS2), Duplex, LSZH, 3м
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 1м Simplex
UPC-1SCFC(SM)S(ON)
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 1м Simplex
127.28 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 10м Duplex
UPC-10FCLC(SM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 10м Duplex
400.71 грн.