Контактна інформація (097) 576-22-88

Патчкорд оптичний LC/UPC-LC/UPC SM 10м Simplex, Slim (2мм)

Артикул: UPC-10LCLC(SM)S(ON)S
Виробники CMS
182.04 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Конструкція
Simplex
Тип
LC-LC
Довжина
10м
Опис

Оптичний патч-корд LC-LC Simplex 10 метрів виготовлений з використанням круглого кабелю з малодимною та безгалогеновою оболонкою (LSZH) діаметром 2 міліметри та одномодовим (Single Mode) волокном виробництва американської компанії Corning. Патч-корд застосовують для комутації оптичних патч-панелей (ODF), боксів, розеток з активним мережевим обладнанням, таким як: комутатори, свічі, медіаконвертори. Завдяки LSZH оболонці патчкорд 10 метрів LC-LC SM Simplex відповідає пожежним нормам та може застосовуватись при побудові ВОЛЗ у приміщеннях серверних та ЦОД. При виготовленні застосовується UPC полірування оптичного конектора.

У разі відсутності товару в наявності, компанія CMS може виготовити оптичні патч-корди в найкоротший термін. Також можливе індивідуальне виробництво з конфігурацією по довжині, типу волокна, кольору оболонки та типу конекторів. Доступна можливість отримання паспорта з результатами тестування по кожному ВО патч-корду.


Артикул: UPC-10LCLC(SM)S(ON)S
Волокно: SM (одномод)
Конектор: LC/LC
Полірування: UPC
Тип конструкції: Сімплекс
Довжина, м.: 10
Оболонка: LSZH
Діаметр кабелю, мм: 2
Колір: жовтий
Бренд: CMS
Виробництво: Україна


Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex
UPC-5SCLC(SM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex
282.68 грн.
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 5м Duplex
UPC-5SCFC(SM)D(FW)
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 5м Duplex
298.96 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 50м Duplex
UPC-50FCLC(SM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 50м Duplex
1003.07 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 45м Duplex
UPC-45FCLC(SM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 45м Duplex
925.00 грн.
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 2м Simplex
UPC-2SCFC(SM)S(ON)
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 2м Simplex
135.42 грн.
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC SM 20м Duplex
UPC-20STSC(SM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC SM 20м Duplex
563.14 грн.
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 3м Duplex
UPC-3SCFC(SM)D(FW)
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 3м Duplex
267.88 грн.
ВО патч-корд, SC/SC, 2.8мм, (OS2), Duplex, LSZH, 1м
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OS2), Duplex, LSZH, 3м
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 3м Simplex
UPC-3LCLC(SM)S(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 3м Simplex
125.06 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 10м Simplex, Slim (2мм)
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 1м Duplex
UPC-1SCFC(SM)D(FW)
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 1м Duplex
254.93 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 3м Duplex
UPC-3LCLC(SM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 3м Duplex
250.12 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 3м Duplex чорний
UPC-3FCLC(SM)D(ON)BK
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 3м Duplex чорний
238.92 грн.