Контактна інформація (097) 576-22-88

Патчкорд оптичний LC/UPC-LC/UPC SM 2м Simplex

Артикул: UPC-2LCLC(SM)S(ON)
Виробники CMS
116.92 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Конструкція
Simplex
Тип
LC-LC
Довжина
Опис

Оптичний патч-корд LC-LC Simplex 2 метри виготовлений з використанням круглого кабелю з малодимною та безгалогеновою оболонкою (LSZH) діаметром 3 міліметри та одномодовим (Single Mode) волокном виробництва американської компанії Corning. Патч-корд застосовують для комутації оптичних патч-панелей (ODF), боксів, розеток з активним мережевим обладнанням, таким як: комутатори, свічі, медіаконвертори. Завдяки LSZH оболонці патчкорд 2 метри LC-LC SM Simplex відповідає пожежним нормам та може застосовуватись при побудові ВОЛЗ у приміщеннях серверних та ЦОД. При виготовленні застосовується UPC полірування оптичного конектора.

У разі відсутності товару в наявності, компанія CMS може виготовити оптичні патч-корди в найкоротший термін. Також можливе індивідуальне виробництво з конфігурацією по довжині, типу волокна, кольору оболонки та типу конекторів. Доступна можливість отримання паспорта з результатами тестування по кожному ВО патч-корду.


Артикул: UPC-2LCLC(SM)S(ON)
Волокно: SM (одномод)
Конектор: LC/LC
Полірування: UPC
Тип конструкції: Сімплекс
Довжина, м.: 2
Оболонка: LSZH
Діаметр кабелю, мм: 3
Колір: жовтий
Бренд: CMS
Виробництво: Україна


Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 25м Duplex
UPC-25FCLC(SM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 25м Duplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 50м Duplex
UPC-50FCFC(SM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 50м Duplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 20м Duplex
UPC-20FCFC(SM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 20м Duplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 2м Duplex
UPC-2FCFC(SM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 2м Duplex
287.12 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 1.5м Duplex, Slim (2мм)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 1м Simplex
UPC-1SCLC(SM)S(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 1м Simplex
108.78 грн.
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC SM 1.5 м Simplex
UPC-1.5STLC(SM)S(ON)
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC SM 1.5 м Simplex
130.98 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 60м Duplex
UPC-60FCLC(SM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 60м Duplex
1214.34 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 1м Duplex
UPC-1FCLC(SM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 1м Duplex
254.19 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 10м Duplex
UPC-10SCLC(SM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 10м Duplex
364.08 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 10м Duplex, Slim (2мм)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM Uniboot 3м Duplex 2мм
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 20м Duplex
UPC-20SCSC(SM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 20м Duplex
526.88 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 3м Simplex
UPC-3LCLC(SM)S(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 3м Simplex
125.06 грн.