Контактна інформація (097) 576-22-88

Патчкорд оптичний SC/UPC-LC/UPC SM 15м Simplex, Slim (2мм)

Артикул: UPC-15SCLC(SM)S(ON)S
Виробники CMS
222.74 грн./шт
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Характеристики
Конструкція
Simplex
Тип
SC-LC
Довжина
15м
Опис

Оптичний патч-корд SC-LC Simplex 15 метрів виготовлений з використанням круглого кабелю з малодимною та безгалогеновою оболонкою (LSZH) діаметром 2 міліметри та одномодовим (Single Mode) волокном виробництва американської компанії Corning. Патч-корд застосовують для комутації оптичних патч-панелей (ODF), боксів, розеток з активним мережевим обладнанням, таким як: комутатори, свічі, медіаконвертори. Завдяки LSZH оболонці патчкорд 15 метрів SC-LC SM Simplex відповідає пожежним нормам та може застосовуватись при побудові ВОЛЗ у приміщеннях серверних та ЦОД. При виготовленні застосовується UPC полірування оптичного конектора.

У разі відсутності товару в наявності, компанія CMS може виготовити оптичні патч-корди в найкоротший термін. Також можливе індивідуальне виробництво з конфігурацією по довжині, типу волокна, кольору оболонки та типу конекторів. Доступна можливість отримання паспорта з результатами тестування по кожному ВО патч-корду.


Артикул: UPC-15SCLC(SM)S(ON)S
Волокно: SM (одномод)
Конектор: SC/LC
Полірування: UPC
Тип конструкції: Сімплекс
Довжина, м.: 15
Оболонка: LSZH
Діаметр кабелю, мм: 2
Колір: жовтий
Бренд: CMS
Виробництво: Україна


Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 2м Simplex, Slim (2мм)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 1м Simplex, Slim (2мм)
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC SM, 10 м, Duplex
UPC-10STST(SM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC SM, 10 м, Duplex
436.97 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 30м Duplex
UPC-30LCLC(SM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 30м Duplex
689.68 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 10м Duplex
UPC-10FCLC(SM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 10м Duplex
400.71 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 5м Duplex чорний
UPC-5SCSC(SM)D(ON)BK
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 5м Duplex чорний
310.06 грн.
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 20м Duplex чорний
Немає в наявності
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 1.5 м Duplex
UPC-1.5SCSC(SM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 1.5 м Duplex
225.70 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 6м Duplex
UPC-6FCLC(SM)D(SO)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 6м Duplex
277.50 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 3м Simplex
UPC-3FCLC(SM)S(FW)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 3м Simplex
133.94 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 7м Duplex
UPC-7SCSC(SM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 7м Duplex
315.24 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 2м Duplex, Slim (2мм)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 3м Simplex
UPC-3SCLC(SM)S(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 3м Simplex
125.06 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 3м Duplex
UPC-3LCLC(SM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 3м Duplex
250.12 грн.