Контактна інформація (097) 576-22-88

Патчкорд оптичний SC/UPC-LC/UPC SM 1м Duplex, Slim (2мм)

Артикул: UPC-1SCLC(SM)D(ON)S
Виробники CMS
217.56 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Конструкція
Duplex
Тип
SC-LC
Довжина
Опис

Оптичний патч-корд SC-LC Duplex 1 метр виготовлений з використанням круглого кабелю з малодимною та безгалогеновою оболонкою (LSZH) діаметром 2 міліметри та одномодовим (Single Mode) волокном виробництва американської компанії Corning. Патч-корд застосовують для комутації оптичних патч-панелей (ODF), боксів, розеток з активним мережевим обладнанням, таким як: комутатори, свічі, медіаконвертори. Завдяки LSZH оболонці патчкорд 1 метр SC-LC SM Duplex відповідає пожежним нормам та може застосовуватись при побудові ВОЛЗ у приміщеннях серверних та ЦОД. При виготовленні застосовується UPC полірування оптичного конектора.

У разі відсутності товару в наявності, компанія CMS може виготовити оптичні патч-корди в найкоротший термін. Також можливе індивідуальне виробництво з конфігурацією по довжині, типу волокна, кольору оболонки та типу конекторів. Доступна можливість отримання паспорта з результатами тестування по кожному ВО патч-корду.


Артикул: UPC-1SCLC(SM)D(ON)S
Волокно: SM (одномод)
Конектор: SC/LC
Полірування: UPC
Тип конструкції: Дуплекс
Довжина, м.: 1
Оболонка: LSZH
Діаметр кабелю, мм: 2
Колір: жовтий
Бренд: CMS
Виробництво: Україна


Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 5м Duplex чорний
UPC-5FCFC(SM)D(ON)BK
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 5м Duplex чорний
390.35 грн.
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 10м Simplex
UPC-10SCFC(SM)S(ON)
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 10м Simplex
200.54 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 2м Simplex, Slim (2мм)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 3м Duplex
UPC-3LCLC(SM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 3м Duplex
250.12 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM Uniboot 2м Duplex 2мм
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 15м Simplex, Slim (2мм)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 1м Simplex, Slim (2мм)
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC SM, 3.0 м, Duplex
UPC-3STST(SM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC SM, 3.0 м, Duplex
323.01 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 1.5м Simplex
UPC-1.5SCSC(SM)S(ON)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 1.5м Simplex
112.85 грн.
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 3м Duplex
UPC-3SCFC(SM)D(FW)
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 3м Duplex
267.88 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 1м Duplex, Slim (2мм)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 3м Simplex
UPC-3LCLC(SM)S(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 3м Simplex
125.06 грн.