Контактна інформація (097) 576-22-88

Патчкорд оптичний SC/UPC-SC/UPC SM 1.5м Duplex, Slim (2мм)

Артикул: UPC-1.5SCSC(SM)D(ON)S
Виробники CMS
225.70 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Конструкція
Duplex
Тип
SC-SC
Довжина
1.5м
Опис

Оптичний патч-корд SC-SC Duplex 1.5 метри виготовлений з використанням круглого кабелю з малодимною та безгалогеновою оболонкою (LSZH) діаметром 2 міліметри та одномодовим (Single Mode) волокном виробництва американської компанії Corning. Патч-корд застосовують для комутації оптичних патч-панелей (ODF), боксів, розеток з активним мережевим обладнанням, таким як: комутатори, свічі, медіаконвертори. Завдяки LSZH оболонці патчкорд 1.5 метри SC-SC SM Duplex відповідає пожежним нормам та може застосовуватись при побудові ВОЛЗ у приміщеннях серверних та ЦОД. При виготовленні застосовується UPC полірування оптичного конектора.

У разі відсутності товару в наявності, компанія CMS може виготовити оптичні патч-корди в найкоротший термін. Також можливе індивідуальне виробництво з конфігурацією по довжині, типу волокна, кольору оболонки та типу конекторів. Доступна можливість отримання паспорта з результатами тестування по кожному ВО патч-корду.


Артикул: UPC-1.5SCSC(SM)D(ON)S
Волокно: SM (одномод)
Конектор: SC/SC
Полірування: UPC
Тип конструкції: Дуплекс
Довжина, м.: 1.5
Оболонка: LSZH
Діаметр кабелю, мм: 2
Колір: жовтий
Бренд: CMS
Виробництво: Україна


Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 3м Duplex, Slim (2мм)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 3м Duplex, Slim (2мм)
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 5м Simplex Slim 2.0 мм
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 1м Duplex
UPC-1LCLC(SM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 1м Duplex
217.56 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 2м Duplex чорний
UPC-2LCLC(SM)D(ON)BK
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 2м Duplex чорний
256.41 грн.
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC SM, 1.0 м, Duplex
UPC-1STST(SM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC SM, 1.0 м, Duplex
290.45 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex
UPC-5SCLC(SM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex
282.68 грн.
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 3м Duplex чорний
UPC-3FCFC(SM)D(ON)BK
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 3м Duplex чорний
354.83 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 15м Duplex чорний
Немає в наявності
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 15м Duplex
UPC-15SCFC(SM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 15м Duplex
482.11 грн.
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OS2), Duplex, LSZH, 1м
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 10м Duplex
UPC-10SCLC(SM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 10м Duplex
364.08 грн.
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 2м Simplex чорний
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 3м Duplex чорний
UPC-3SCLC(SM)D(ON)BK
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 3м Duplex чорний
274.54 грн.