Контактна інформація (097) 576-22-88

Патчкорд оптичний SC/UPC-SC/UPC SM 2м Duplex, Slim (2мм)

Артикул: UPC-2SCSC(SM)D(ON)S
Виробники CMS
233.84 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Конструкція
Duplex
Тип
SC-SC
Довжина
Опис

Оптичний патч-корд SC-SC Duplex 2 метри виготовлений з використанням круглого кабелю з малодимною та безгалогеновою оболонкою (LSZH) діаметром 2 міліметри та одномодовим (Single Mode) волокном виробництва американської компанії Corning. Патч-корд застосовують для комутації оптичних патч-панелей (ODF), боксів, розеток з активним мережевим обладнанням, таким як: комутатори, свічі, медіаконвертори. Завдяки LSZH оболонці патчкорд 2 метри SC-SC SM Duplex відповідає пожежним нормам та може застосовуватись при побудові ВОЛЗ у приміщеннях серверних та ЦОД. При виготовленні застосовується UPC полірування оптичного конектора.

У разі відсутності товару в наявності, компанія CMS може виготовити оптичні патч-корди в найкоротший термін. Також можливе індивідуальне виробництво з конфігурацією по довжині, типу волокна, кольору оболонки та типу конекторів. Доступна можливість отримання паспорта з результатами тестування по кожному ВО патч-корду.


Артикул: UPC-2SCSC(SM)D(ON)S
Волокно: SM (одномод)
Конектор: SC/SC
Полірування: UPC
Тип конструкції: Дуплекс
Довжина, м.: 2
Оболонка: LSZH
Діаметр кабелю, мм: 2
Колір: жовтий
Бренд: CMS
Виробництво: Україна


Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 20м Duplex
UPC-20FCFC(SM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 20м Duplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 3м Simplex
UPC-3SCSC(SM)S(ON)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 3м Simplex
125.06 грн.
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 20м Simplex
UPC-20SCFC(SM)S(ON)
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 20м Simplex
281.94 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 1м Simplex, Slim (2мм)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 2м Simplex, Slim (2мм)
Патчкорд FC/UPC-ST/UPC SM 1м Duplex
UPC-1FCST(SM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-ST/UPC SM 1м Duplex
290.45 грн.
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 1м Simplex Slim 2.0 мм
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OS2), Duplex, LSZH, 3м
ВО патч-корд, SC/SC, 2.8мм, (OS2), Duplex, LSZH, 1м
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 20м Simplex, Slim (2мм)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 2м Duplex чорний
UPC-2SCLC(SM)D(ON)BK
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 2м Duplex чорний
256.41 грн.
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 5м Simplex
UPC-5FCFC(SM)S(FW)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 5м Simplex
167.24 грн.
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 3м Simplex Slim 2.0 мм
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC SM 1м Duplex
UPC-1STLC(SM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC SM 1м Duplex
254.19 грн.