Контактна інформація (097) 576-22-88

Ковпачок для LC конекторів 1.6-2.0mm

Артикул: 95-400-11-BP2B-Z
Виробники Corning
12.95 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Конектор Epoxy&Polish FC SM, Corning
95-250-10-BP
Конектор Epoxy&Polish FC SM, Corning
251.23 грн.
Конектор Epoxy&Polish SC, MM (OM4+/OM4/OM3/OM2), чорний, Corning
Защіпка для LC Duplex (дуплекс), TRIGGER, Corning
Конектор FC, SM
C-FC(SM)SO
Конектор FC, SM
100.27 грн.
Конектор ST, SM (3mm)
JC2PS3SBK
Конектор ST, SM (3mm)
82.88 грн.
Ковпачок для SC конекторів 1.6-2.0mm
Конектор SC SM (3мм)
C-SC(SM)(AD)
Конектор SC SM (3мм)
62.16 грн.
Конектор LC, SM (3mm)
JC4PS3SWH
Конектор LC, SM (3mm)
82.51 грн.