Контактна інформація (097) 576-22-88

Ковпачок для SC конекторів 1.6-2.0mm

Артикул: 95-400-31-BP2B
Виробники Corning
11.84 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Защіпка для LC Duplex (дуплекс), TRIGGER, Corning
Конектор LC, SM (3mm)
JC4PS3SWH
Конектор LC, SM (3mm)
82.51 грн.
Конектор Epoxy&Polish FC SM, Corning
95-250-10-BP
Конектор Epoxy&Polish FC SM, Corning
251.23 грн.
Конектор Epoxy&Polish SC, MM (OM4+/OM4/OM3/OM2), чорний, Corning
Конектор FC, SM
C-FC(SM)SO
Конектор FC, SM
100.27 грн.