Контактна інформація (097) 576-22-88

Набір оптичних кольорових пігтейлів SC/UPC 1.5 метри, MM (OM3), Easy strip, для 4 волокон (Bl,Or,Gn,Br)

Артикул: PG-1.5SC(MM)(FW)E-K4
Виробники FiberWell
513.19 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
G50/125 MM (OM3)
Тип
SC
Опис

Набір кольорових оптичних пігтейлів 4 шт. SC-UPC 1.5 метри MM застосовують для зварювання з волоконно-оптичним кабелем у патч-панелях (ODF), боксах та абонентських розетках для подальшої комутації з активним мережевим обладнанням.

Для виготовлення кольорових пігтейлів використовують багатомодове волокно OM3 G50/125, яке захищене буферною оболонкою діаметром 0.9 міліметра. При виготовленні оптичних конекторів застосовується UPC полірування. Буферна оболонка "Easy Strip" легко знімається з оптичного волокна на всій довжині пігтейлу одним відрізком, що запобігає випадковому зламу волокна.

У разі відсутності товару в наявності, компанія CMS може виготовити кольорові оптичні пігтейли Multimode у найкоротший термін. Можлива конфігурація по довжині, типу волокна, кольору буферу та типу конектора.


Волокно: MM (OM3) G50/125
Полірування: UPC
Конектор: SC
Довжина, м.: 1.5
Діаметр кабелю, мм.: 0.9 (+/- 0.05)
Кількість у пакунку: 4

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
ВО пігтейл SC/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH, 2 м, Corning
ВО пігтейл ST/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH, 1 м, Corning