Контактна інформація (044) 576-22-88

ВО пігтейл LC/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH, 2 м

Артикул: F000201G4Z31002M
Виробники Corning
140.40 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Опис

Конструкція буфера пігтейлів Corning:

  • V-G50 ClearCurve OM4 TB AQ (900 мкм)
  • V-G50 ClearCurve OM3 TB AQ (900 мкм)
  • V-G50 ClearCurve OM2 TB GN (900 мкм)
  • V-G62.5L/125 TB BL (900 мкм)
  • V-E9/125 ТБ TB (900 мкм)

Низьке виділення диму (IEC 61034 і EN 50268) і без виділення галогенів (LSZH)

Вогнестійкість (IEC 60332-3C і EN 50266-2-4)

 

  • Попередній артикул: 000201R4Z33002M
Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Пігтейл ST/UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip, Corning fiber
ВО пігтейл ST/UPC, SM, OS2, 900µm, LSZH, 1 м, Corning
Пігтейл LC/UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip, Corning fiber