Контактна інформація (044) 576-22-88

Модуль FutureLink 1ХSC MM (OM2), Corning

Артикул: LAXLSM-00101-C003
Виробники Corning
168.75 грн./шт
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Опис

Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патч-панель під 48 мод. Keystone (slim), 1U
Немає в наявності
Шафа 19",12U, 620х350х610 мм (Ш*Г*В)
Немає в наявності
Кросова панель на 100 пар, 19 ", 1U (110 тип) EPNew
Немає в наявності
Адаптер LC / LC, SM, Duplex
LC/LC(SM)D(SO)
Адаптер LC / LC, SM, Duplex
0.00 грн.
Немає в наявності
Модуль LANS LC Duplex SM (OS2), Corning
Немає в наявності
Кронштейн стеля / стіна 300 мм.
Немає в наявності
Кронштейн настінний 19" 9U, глиб. 280…380мм, сірий
Немає в наявності
Патч-корд SF / UTP FutureCom, 1 м, кат. 5е, LSZH, Corning
Немає в наявності
Бокс оптичний, металевий, на 48 SC Simplex
Немає в наявності
Ніжка до шаф і стійок, 80 мм довжина, чорна
Немає в наявності
Патч-корд армований LC/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex
Патч-корд FTP, 1 м, кат. 5e, червоний
Немає в наявності
Кабель UTP, кат. 6, 23AWG, LSZH, білий, 305 м, Panduit
Немає в наявності
Модуль LANC LC Duplex SM (OS2), металева втулка, Corning
Немає в наявності