Контактна інформація (044) 576-22-88

Adtek

Адаптер LC Duplex SM
JALCSD
Адаптер LC Duplex SM
157.95 грн.
Заглушка для порту SC Duplex
Заглушка для порту SC Simplex
Заглушка для порту ST/FC
Конектор ST, SM (3mm)
JC2PS3SBK
Конектор ST, SM (3mm)
60.48 грн.
Патч-корд армований SC/UPC-SC/UPC SM 5м Duplex
Патчкорд FC/APC-FC/APC SM 1м Duplex
APC-1FCFC(SM)D(AD)
Патчкорд FC/APC-FC/APC SM 1м Duplex
163.89 грн.
Патчкорд FC/APC-FC/APC SM 1м Simplex
APC-1FCFC(SM)S(AD)
Патчкорд FC/APC-FC/APC SM 1м Simplex
81.81 грн.
Патчкорд FC/APC-FC/APC SM 3м Duplex
APC-3FCFC(SM)D(AD)
Патчкорд FC/APC-FC/APC SM 3м Duplex
183.60 грн.
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC MM (OM3) 1м Simplex
UPC-1FCFC(MM)S(FW)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC MM (OM3) 1м Simplex
108.00 грн.
Патчкорд FC/UPC-ST/UPC MM (OM3) 1м Simplex
UPC-1FCST(MM)S(FW)
Патчкорд FC/UPC-ST/UPC MM (OM3) 1м Simplex
108.00 грн.
Патчкорд SC/APC-FC/APC SM 1м Simplex
APC-1SCFC(SM)S(AD)
Патчкорд SC/APC-FC/APC SM 1м Simplex
80.19 грн.