Контактна інформація (097) 576-22-88 0

Телекомунікаційні шафи і стійки

Для чого потрібні серверні шафи та стійки

Сьогодні діяльність багатьох компаній безпосередньо пов'язана з обміном та зберіганням інформації. Одним із головних її компонентів є сервер: програмно-апаратний комплекс, призначений для структурування інформаційних ресурсів. Він складається з безлічі комутаційних приладів та пристроїв. Для їх розміщення застосовуються спеціальні серверні шафи та стійки.

Вони є компактними металевими конструкціями. Для вимірювання їх висоти використовується "юніт", що дорівнює 44,45 мм. Найбільш поширеними та універсальними моделями є вироби із шириною 19 дюймів.

Придбати такі конструкції ви зможете у нашому каталозі онлайн. Компанія CMS займається виготовленням та продажем серверних шаф та стійок, які можуть відрізнятися за розміром та рядом інших параметрів.

Серверні шафи та стійки виробництва CMS

У нашому онлайн-каталозі ви знайдете різні телекомунікаційні шафи та стійки від виробника CMS:

  • Настінні моделі – надійні металеві бокси. З лицьового боку оснащені суцільнометалевими, скляними або перфорованими дверцятами. Такі конструкції підходять, якщо часто перевіряють датчики або слідкують за станом обладнання.
  • Підлогові моделі є підходящим варіантом для більшості завдань. У них можна розмістити багато різних пристроїв та приладів. Особливістю підлогових моделей є зручність заміни, оновлення, ремонту та обслуговування обладнання.
  • Одно- та дворамні стійки - конструкції з однією рамою відрізняються мобільністю та невеликою вагою, а дворамні моделі більш стійкі та жорсткі. Такі вироби відрізняються простотою експлуатації та компактністю.
  • Полиці та кронштейни — ключові елементи, необхідні для надійної установки виробів та їх ремонту у разі потреби.
Вирішивши купити шафи та стійки, не забудьте про додаткові компоненти, які представлені в каталозі компанії CMS. Це можуть бути блоки розеток, шнури живлення, організатори кабелю тощо. На окрему згадку заслуговують антивандальні або кліматичні шафи, призначені для розміщення на вулиці.

Особливості серверних шаф та стійок CMS

Представлені в нашому каталозі вироби мають безліч переваг:

  • Відмінна вентильованість як передньої, так і задньої дверцят. Це позитивно впливає на працездатність пристроїв, забезпечуючи їхнє охолодження.
  • Вантажопідйомність підлогової шафи може досягати 800 кг.
  • Суворе дотримання відстані, на якій рама розташована щодо напрямних. Це потрібно для правильного встановлення обладнання.
  • Наявність просторих вводів для проводів, а також заземлення та блоку розеток.
  • Багато серверних стояків і шаф оснащено регульованими опорами. За допомогою їх можна виставляти конструкцію в горизонтальній площині під час збирання.

Замовити стійки та шафи для серверного обладнання можна з доставкою в Одеса, Дніпро, Харків, Київ та інші міста України. Якщо у вас залишилися питання, звертайтеся до наших менеджерів за індивідуальною консультацією.