Контактна інформація (097) 576-22-88

CMS

Компанія CMS заснована в 1998 році. Основний напрямок діяльності — дистрибуція мережевого обладнання.

За роки роботи компанія стала одним з провідних постачальників пасивного мережевого обладнання на ринку України, географічно охоплюючи всі регіони країни.

Компанія CMS є дистриб’ютором як провідних світових виробників телекомунікаційного обладнання, так і молодих, що активно розвиваються. Саме тому компанія може запропонувати своїм клієнтам повний спектр обладнання, яке може задовольнити практично будь-яким вимогам замовника.

Компанія розвиває і власне виробництво. Під торговою маркою CMS випускаються монтажні шафи (настінні та підлогові), серверні стійки, настінні кронштейни, аксесуари до монтажного обладнання, оптичні патч-панелі і бокси.

Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 15м Duplex
UPC-15FCLC(MM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 15м Duplex
826.21 грн.
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 2м чорний Duplex
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex
UPC-2STLC(MM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC MM (OM3) 2м Duplex
342.99 грн.
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 1м чорний Duplex
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC МM 1м Duplex
UPC-1STSC(MM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-SC/UPC МM 1м Duplex
305.99 грн.
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (G50-OM3) 3м чорний Duplex
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (OM3) 1м Duplex
UPC-1STST(MM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC MM (OM3) 1м Duplex
334.11 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM Uniboot 1м Duplex 2мм
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 0.25м чорний Simplex
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 1м чорний Duplex
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3), 0.5м, чорний Duplex