Контактна інформація (097) 576-22-88

CMS

Компанія CMS заснована в 1998 році. Основний напрямок діяльності — дистрибуція мережевого обладнання.

За роки роботи компанія стала одним з провідних постачальників пасивного мережевого обладнання на ринку України, географічно охоплюючи всі регіони країни.

Компанія CMS є дистриб’ютором як провідних світових виробників телекомунікаційного обладнання, так і молодих, що активно розвиваються. Саме тому компанія може запропонувати своїм клієнтам повний спектр обладнання, яке може задовольнити практично будь-яким вимогам замовника.

Компанія розвиває і власне виробництво. Під торговою маркою CMS випускаються монтажні шафи (настінні та підлогові), серверні стійки, настінні кронштейни, аксесуари до монтажного обладнання, оптичні патч-панелі і бокси.

Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM Uniboot 1м Duplex 2мм
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 0.25м чорний Simplex
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3), 1.0 м,чорний Duplex
Пігтейл LC/UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip, Corning fiber
Пігтейл LC/UPC 1.5 m, MM (OM4), Easy Strip
PG-1.5LC(MM)(OM4)(ON)Е
Пігтейл LC/UPC 1.5 m, MM (OM4), Easy Strip
112.32 грн.
Пігтейл SC/UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip
PG-1.5SC(MM)(ON)Е
Пігтейл SC/UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip
93.60 грн.
Пігтейл SC/UPC 1.5 m, MM (OM4), Easy Strip
PG-1.5SC(MM)(OM4)(ON)Е
Пігтейл SC/UPC 1.5 m, MM (OM4), Easy Strip
112.32 грн.