Контактна інформація (044) 576-22-88

CMS

Компанія КМС заснована в 1998 році. Основний напрямок діяльності — дистрибуція мережевого обладнання.

За роки роботи компанія стала одним з провідних постачальників пасивного мережевого обладнання на ринку України, географічно охоплюючи всі регіони країни.

Компанія CMS є дистриб’ютором як провідних світових виробників телекомунікаційного обладнання, так і молодих, що активно розвиваються. Саме тому компанія може запропонувати своїм клієнтам повний спектр обладнання, яке може задовольнити практично будь-яким вимогам замовника.

Компанія розвиває і власне виробництво. Під торговою маркою CMS випускаються монтажні шафи (настінні та підлогові), серверні стійки, настінні кронштейни, аксесуари до монтажного обладнання, оптичні патч-панелі і бокси.

Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3) 0.25м чорний Simplex
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC MM (G50-OM3), 1.0 м,чорний Duplex
Пігтейл LC/UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip, Corning fiber
Пігтейл SC/UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip
PG-1.5SC(MM)(ON)Е
Пігтейл SC/UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip
66.25 грн.
Пігтейл ST/UPC 1.5 m, MM (OM3), Easy Strip, Corning fiber
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 10м Duplex, Slim (2 mm)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 1м Duplex
UPC-1LCLC(MM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC MM (G50-OM3) 1м Duplex
166.42 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 1.5 м Duplex
UPC-1.5LCLC(SM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 1.5 м Duplex
132.50 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 1м Simplex, Slim (2мм)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 1м Duplex
UPC-1SCLC(МM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC MM (OM3) 1м Duplex
166.42 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 1м Duplex
UPC-1SCLC(SM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 1м Duplex
129.32 грн.