Контактна інформація (097) 576-22-88 0

KNX кабель

Що таке KNX-кабель

Технологія KNX – це стандарт комунікаційної шини, яка використовується для автоматизації будівлі. Стандарт з'явився близько двох десятиліть тому. Наразі він активно використовується для організації систем автоматизації офісів, багатоквартирних будинків, а також проектів на базі технології «розумний дім».

Комунікаційна шина за стандартом KNX передбачає кілька середовищ для передачі даних: силова лінія, IP-мережа, радіоканал та звичайна кручена пара.

Кабель KNX для систем автоматизації

Кабель-KNX – це кручена пара, який відрізняється фіксованим показником швидкості передачі даних – 9600 біт/сек. Для більшої безпеки використовується напруга, яка не перевищує 29 В.

При цьому підключення пристроїв за допомогою KNX-кабелю здійснюється за сегментами. На кожен сегмент, що передбачає індивідуальне джерело живлення, до 64 електричних пристроїв. Також загальна довжина кабелю в сегменті не може перевищувати 1000 м, а між окремими підключеними пристроями – 700 м.

3 підключені сегменти утворюють лінію, а 15 незалежних ліній формують зону. Подібна структура дозволяє підключити більше 58000 електронних пристроїв. При цьому швидкість передачі даних у будь-якому випадку залишатиметься фіксованою.

Використання системи KNX особливо популярне в останні роки. Використовуючи кабель для систем автоматизації або інше середовище для передачі даних, можна досягти таких переваг:

  • просте підключення;
  • легкий пошук поломок та неполадок, а також їх усунення;
  • можливість модернізації системи;
  • комфортабельні інструменти для керування;
  • можливість незалежного проектування.

Технологія KNX дозволяє інтегрувати в систему обладнання від різних компаній, не переймаючись їх сумісністю. При цьому налаштування пристроїв здійснюється за допомогою одного програмного інструменту ‒ ETS.

Чому варто звернутися до нашої компанії

Компанія CMS була заснована у 1998 році. З того часу вона змогла досягти лідируючих позицій на ринку дистрибуції мережевого обладнання в Україні. Співпрацюючи з CMS, ви отримуєте низку додаткових переваг:

  • асортимент продукції від надійних компаній;
  • гнучкий підхід до вимог замовника;
  • безкоштовна оптова доставка по Києву;
  • високий рівень сервісу: технічна, інформаційна та логістична підтримка клієнта;
  • доставка по всій території України.
Відвідавши сайт компанії, ви зможете купити кабель-KNX за оптимальною ціною. З нами ви побудуєте та інтегруєте кабельну систему, яка буде відрізнятися відповідними параметрами.