Контактна інформація (097) 576-22-88 0

З’єднувачі витої пари

Waterproof
Waterproof
Waterproof
Водонепроникний з'єднувач IP68, RJ45-RJ45, STP, кат. 6, Kingda
Немає в наявності

Для чого потрібні з'єднувачі інтернет-кабелю

З часом кабелі можуть стати непридатними. Наприклад, досить випадково передавити кручену пару, щоб вона перестала працювати. У цій та багатьох інших ситуаціях провід треба полагодити. Найчастіше для ремонту або нарощування використовуються спеціальні з'єднувачі кручений пари. Це дозволяє зберегти міцність та працездатність лінії.

Такі пристрої застосовуються не тільки для ремонту зламаного кабелю, але і для збільшення його довжини, якщо це необхідно. Існує й інший спосіб ремонту проблемної ділянки дроту - пайка, проте він вимагає наявності спеціального інструменту та певних навичок. З'єднувачі кручений пари, у свою чергу, прості у використанні і дозволяють проводити електричний контакт елементів без паяння.

На окрему згадку заслуговують ситуації, в яких можна застосовувати з'єднувачі витої пари. Зростити можна лише два дроти, які ідентичні за своїми характеристиками.

Види з'єднувачів для кручений пари

Якщо вам потрібно з'єднати ethernet-кабель, використовувати для цього можна різні типи пристроїв. У нашому інтернет-каталозі ви знайдете такі моделі:

  • Скотч-локи - являють собою невеликі клеми з гелем усередині. З їх допомогою можна з'єднати два дроти. Потім потрібно розкласти провідники, розмістити їх у клеми та обжати.
  • З'єднувачі для обтиснених дротів - найчастіше маються на увазі з'єднувачі кручений пари RJ-45, але існують також моделі RJ-11 і RJ-12. Такі адаптери представлені у вигляді невеликих коробів із портами під певні конектори. Щоб зробити зрощення, достатньо підключити спочатку один, а потім другий провід.
  • Зрощувачі крученого кабелю під забиття - використовуючи такий з'єднувач лан-кабеля, ви зможете забезпечити надійне з'єднання. Однак у процесі потрібно буде зачистити зовнішню оболонку, розкласти провідники та приєднати їх до контактів адаптера спеціальним інструментом.

Призначення та характеристики з'єднувачів інтернет-кабелю

Кожен з'єднувач для інтернет-кабелю має свої характеристики та призначений для використання з крученою парою певною категорією. Найчастіше зустрічаються моделі, призначені для використання із проводами наступних категорій:

  • 5e – найбільш популярний сьогодні варіант. Передача даних відбувається швидкості до 1 Гбіт/с. Зустрічаються дво- та чотирипарні різновиди.
  • 6 — пропускна здатність становить до 10 Гбіт/с, але на невеликій відстані.
  • 6a — передає дані зі швидкістю до 10 Гбіт/с на відстані до 100 метрів.

Прийнявши рішення купити з'єднувач інтернет-кабелю, зверніть увагу на їхнє екранування. Зустрічаються такі варіанти:

  • UTP — відсутнє екранування.
  • FTP — Передбачено один спільний екран із фольги.

Правильно підібравши з'єднувач кабелю LAN, ви забезпечите надійне підключення проводів, що необхідно для правильної роботи всієї лінії в будинку або офісі. Компанія CMS пропонує безліч різновидів з'єднувачів з різними характеристиками та цінами, тому ви легко підберете потрібний варіант.

Замовляйте у нас продукцію з доставкою до Києва та інших міст України. Якщо у вас залишилися питання про з'єднувач для крученої пари, звертайтеся за додатковою консультацією до наших менеджерів.