Контактна інформація (097) 576-22-88 0

Розетки і вимикачі

Розетки та вимикачі: особливості вибору електрофурнітури для дому

Підібрати електрофурнітуру просто, якщо перед покупкою ретельно ознайомитися з характеристиками товарів, що розглядаються. Дуже важливо враховувати безліч різноманітних факторів, що стосуються як технічних характеристик, так і особливостей експлуатації.

Розетки та вимикачі в першу чергу підбираються під параметри електро- та освітлювального обладнання. Це дуже важливо врахувати, оскільки домашні та офісні світильники кардинально, а також різноманітні пристрої відрізняються за технічними характеристиками.

Добре розберіться, як вибрати розетки та вимикачі, і тоді вони зможуть прослужити вам тривалий термін експлуатації.

Вимикачі світла

Якщо вам потрібний вимикач світла, в першу чергу визначтеся зі способом встановлення. Він буває двох основних видів:

  1. Прихованим. У такому разі монтаж здійснюється усередині стіни. Для цього попередньо необхідно зробити поглиблення, розмір якого дозволить вмістити електрофурнітуру. Такий спосіб користується популярністю через естетичний зовнішній вигляд і практичність.
  2. Зовнішнім. Так вимикач світла встановлюється, якщо використовується відкрита проводка і важливо забезпечити високий рівень безпеки. Наприклад, у дерев'яних будинках. Також проведення відкритим способом застосовується, коли електрика проводиться тимчасово. Наприклад, під час проведення ремонтних робіт.

При бажанні підібрати якісний вимикач особливу увагу приділіть кріпленню проводки до клем. Найбільш поширеним варіантом є гвинтове кріплення. Воно передбачає затягування дроту, коли той встановлюється в клему. Згодом затиск може ослабнути через вібрації дроту, що є недоліком такого способу.

Існує також безгвинтовий спосіб кріплення. У такому разі провід вставляється в електровимикач і фіксується за допомогою затискача на пружині. Підтягувати контакти за такого способу не слід, оскільки дія вібрацій нівелюється.

При виборі вимикача зверніть увагу на спосіб керування електрофурнітурою. Найбільш популярним варіантом залишаються класичні кнопки. Однак зараз користувачам доступні повзункові, сенсорні та навіть акустичні (включаються бавовною) вимикачі. Тому підібрати для себе оптимальний варіант керування легко.

Електричні розетки

Розетки ‒ це надзвичайно важливе обладнання як для дому, так і для офісу. Багато сучасних гаджетів вимагає від нас, щоб в інтер'єрі для кожного був якісний доступ до електромережі.

Як і інша електрофурнітура, електрична розетка може підключатися прихованим або зовнішнім способом. Перший варіант, очевидно, має більшу популярність.

При виборі такого обладнання також зверніть увагу на роз'єми. У різних країнах поширені різні стандарти. В Україні найбільш популярними варіантами є Type C та Type F. Ці ж роз'єми можна зустріти в Європі та країнах СНД.

Конструкція розетки мало чим відрізняється від вимикача, якщо не враховувати наявність роз'єму. Вона складається із заземлюючого контакту, коробки, скоб та кріпильних елементів.

Важливо зазначити, що така фурнітура як розетки та вимикачі може мати захист від вологи, якщо передбачена їх установка у ванні кімнати, туалети або робочі приміщення з високою вологістю.

При виборі розеток також звертайте увагу на наявність таких додаткових елементів як: захисні ковпачки, підсвічування, таймер, виштовхувачі вилки тощо. Вони не завжди необхідні, але значно спрощують експлуатацію.

Кольорові розетки та вимикачі

Сучасні виробники електричної фурнітури подбали про те, щоб покупці мали широкий вибір кольорових розеток і вимикачів. Сьогодні користувачі мають можливість підібрати відтінок обладнання таким чином, щоб він відмінно доповнював інтер'єр кімнати.

Наприклад, розетки Hager доступні покупцям у кількох колірних варіантах. При цьому клієнти можуть варіювати кольори лицьової частини та рамки, що дозволяє створювати незвичайні поєднання.

Як підібрати необхідну електрофурнітуру

Сучасні розетки та вимикачі мають бути високої якості, адже від їх роботи залежить функціонування електричних пристроїв, підключених до електромережі, та безпека приміщення. Якісна фурнітура не нагрівається і не іскри, що значно знижує ймовірність пожежі.

Купити розетки та вимикачі можна в компанії CMS, яка є надійним та досвідченим постачальником мережного обладнання. Ціна на продукцію в каталозі вигідна, а доставка доступна до Києва, Харкова, Одеси та інших населених пунктів України. Замовити товари можна безпосередньо на сайті компанії. Також тут можна купити підходящий електричний кабель під параметри електромережі.