Контактна інформація (097) 576-22-88 0

Спіральний організатор

Спіральний органайзер для кабелів

Побудова мережевих комунікацій передбачає використання величезної кількості кабелів. Вони можуть переплітатись один з одним, що часто призводить до обриву з'єднання. Щоб цього не сталося, фахівці рекомендують використовувати спеціальний організатор для укладання кабелів у джгут. В основному вони бувають вертикального та горизонтального типів, такі елементи використовуються для прокладання шнурів у телекомунікаційні шафи. Однак також варто відзначити гнучкі спіральні організатори, які здатні поєднувати велику кількість шнурів в один джгут.

Організатори для укладання кабелів у джгут

Основна мета організатора для укладання кабелів у джгут – це впорядкування великої кількості кабелів. Це попереджає формування "клубків", а також дозволяє уникнути пошкодження шнурів, оскільки чим вони довші, тим більше шансів їх пошкодити.

Упорядкована система телекомунікаційної проводки дозволяє не лише якісно подбати про її стан, збільшити термін експлуатації та покращити естетичний вигляд прокладки, а й значно спростити роботу з обладнанням.

Під час роботи фахівцю тепер не потрібно розбиратися якийсь кабель, куди веде. Все буде чітко і зрозуміло завдяки якісному органайзеру.

Спіральний організатор відмінно підходить для різних видів кабелів, наприклад, для витої пари.

Користуватися органайзером просто. Щоб перетворити "локшину" з кабелів на зручний товстий джгут, слід просто зібрати всі шнури в одну лінію і почати їх обплітати. Єдина складність полягає в тому, що обплетення для справді довгих комунікацій вимагатиме багато часу та деяких фізичних зусиль. Однак результат у вигляді акуратного джгута точно того вартий.

Переваги спірального органайзера

Додаткова перевага даного органайзера полягає в тому, що для організації шнурів користувачеві не доведеться використовувати кронштейни для встановлення. До того ж спіральний кабельний органайзер гнучкий, що дозволяє його розмістити в телекомунікаційній шафі або у приміщенні так, як буде зручно саме вам.

Якщо говорити про інші переваги спірального організатора, тут слід зазначити:

  1. Проводи впорядковуються в одну просту систему, яка надає комунікацій акуратного вигляду.
  2. Обслуговувати обладнання стає легше та приємніше.
  3. Фахівцеві простіше дотримуватися технічних рекомендацій щодо граничного згинання шнурів.
  4. Органайзер не дозволяє утворюватися петлям та заломам.
  5. Економія простору, ви можете легко вкласти більше кабелів в одну і ту ж телекомунікаційну шафу.

Купити організатор для укладання кабелів у джгут можна в компанії CMS. Для клієнтів тут передбачені доступні ціни, а доставка здійснюється по Києву та в інші населені пункти України.