Контактна інформація (097) 576-22-88

Харнес 8 волокон MPO(M)/UPC-LCD/UPC MM (G50-OM3) Type-B, 1м

Артикул: UPCH-1MPOMLCD(MM)8(ON)
Виробники CMS
3330.00 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Опис
Оптична кабельна збірка - найкращий вибір для оптичних мереж з високою щільністю. Він спеціально розроблений для високошвидкісних мереж оптоволоконних каналів, ЦОД.
Ця 8-волоконна кабельна збірка використовується для з'єднання між портами QSFP+ та (4) SFP+.

Для підключення необхідно використовувати кілька компонентів

  1. Патчкорд MPO(F)-MPO(F)
  2. Адаптер MPO
  3. Харнес MPO(M) - LC

Приклад підключення:

  • Якщо у нас харнес MPO(F) = MPO(Female), то можна безпосередньо підключиться. Для ОМ3-ОМ4 поширене 8-волоконне з'єднання з 2-волоконним з'єднанням – це передача 40G-10G. Це рішення для прямого підключення кабелю MPO(F). Наприклад, можна використовувати 8-волоконний харнес MPO(F)-LC для підключення приймача 40G QSFP+ та чотирьох приймачів 10G SFP+

  • Якщо у нас харнес MPO(M) = MPO(Male) та відстань між QSFP+ та SFP+ більша за межі однієї серверної шафи, ми використовуємо додатково патчкорд MPO(F)-MPO(F) плюс адаптер. Це рішення для підключення кабелю MPO(F)-MPO(F) з'єднаного через адаптер MPO з харнесом MPO(M)-LC для підключення приймача 40G QSFP+ та чотирьох приймачів 10G SFP+

  • Ну і ще можливий варіант LC-LC на 8 волокон


Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари