Контактна інформація (097) 576-22-88

Патчкорд оптичний FC/UPC-LC/UPC SM 20м Simplex, Slim (2мм)

Артикул: UPC-20FCLC(SM)S(ON)S
Виробники CMS
100.64 грн./шт
Ціна з ПДВ
Немає в наявності
Характеристики
Конструкція
Simplex
Тип
LC-FC
Довжина
20м
Опис

Оптичний патч-корд FC-LC Simplex 20 метрів виготовлений з використанням круглого кабелю з малодимною та безгалогеновою оболонкою (LSZH) діаметром 2 міліметри та одномодовим (Single Mode) волокном виробництва американської компанії Corning. Патч-корд застосовують для комутації оптичних патч-панелей (ODF), боксів, розеток з активним мережевим обладнанням, таким як: комутатори, свічі, медіаконвертори. Завдяки LSZH оболонці патчкорд 20 метрів LC-FC SM Simplex відповідає пожежним нормам та може застосовуватись при побудові ВОЛЗ у приміщеннях серверних та ЦОД. При виготовленні застосовується UPC полірування оптичного конектора.

У разі відсутності товару в наявності, компанія CMS може виготовити оптичні патч-корди в найкоротший термін. Також можливе індивідуальне виробництво з конфігурацією по довжині, типу волокна, кольору оболонки та типу конекторів. Доступна можливість отримання паспорта з результатами тестування по кожному ВО патч-корду.


Артикул: UPC-20FCLC(SM)S(ON)S
Волокно: SM (одномод)
Конектор: FC/LC
Полірування: UPC
Тип конструкції: Сімплекс
Довжина, м.: 20
Оболонка: LSZH
Діаметр кабелю, мм: 2
Колір: жовтий
Бренд: CMS
Виробництво: Україна


Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 3м Duplex чорний
UPC-3FCFC(SM)D(ON)BK
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 3м Duplex чорний
354.83 грн.
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 2м Duplex
UPC-2SCFC(SM)D(FW)
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 2м Duplex
270.47 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 2м Duplex чорний
UPC-2SCSC(SM)D(ON)BK
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 2м Duplex чорний
256.41 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM Uniboot 3м Duplex 2мм
ВО патч-корд, LC/LC, 2.0мм, (OS2), Duplex, LSZH, 3м
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 3м Simplex, Slim (2мм)
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex
UPC-5STLC(SM)D(ON)
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex
319.31 грн.
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 15м Duplex
UPC-15SCFC(SM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 15м Duplex
482.11 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 10м Simplex
UPC-10FCLC(SM)S(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 10м Simplex
200.17 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 10м Duplex чорний
UPC-10SCLC(SM)D(ON)BK
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 10м Duplex чорний
399.60 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex чорний
UPC-5SCLC(SM)D(ON)BK
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex чорний
310.06 грн.
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 1.5 м Duplex
UPC-1.5SCSC(SM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 1.5 м Duplex
225.70 грн.
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 5м Duplex чорний
UPC-5SCFC(SM)D(ON)BK
Патчкорд SC/UPC-FC/UPC SM 5м Duplex чорний
350.39 грн.
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 3м Duplex
UPC-3FCFC(SM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 3м Duplex
303.03 грн.