Контактна інформація (097) 576-22-88

Патчкорд оптичний SC/UPC-SC/UPC SM 10м Simplex, Slim (2мм)

Артикул: UPC-10SCSC(SM)S(ON)S
Виробники CMS
182.04 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Конструкція
Simplex
Тип
SC-SC
Довжина
10м
Опис

Оптичний патч-корд SC-SC Simplex 10 метрів виготовлений з використанням круглого кабелю з малодимною та безгалогеновою оболонкою (LSZH) діаметром 2 міліметри та одномодовим (Single Mode) волокном виробництва американської компанії Corning. Патч-корд застосовують для комутації оптичних патч-панелей (ODF), боксів, розеток з активним мережевим обладнанням, таким як: комутатори, свічі, медіаконвертори. Завдяки LSZH оболонці патчкорд 10 метрів SC-SC SM Simplex відповідає пожежним нормам та може застосовуватись при побудові ВОЛЗ у приміщеннях серверних та ЦОД. При виготовленні застосовується UPC полірування оптичного конектора.

У разі відсутності товару в наявності, компанія CMS може виготовити оптичні патч-корди в найкоротший термін. Також можливе індивідуальне виробництво з конфігурацією по довжині, типу волокна, кольору оболонки та типу конекторів. Доступна можливість отримання паспорта з результатами тестування по кожному ВО патч-корду.


Артикул: UPC-10SCSC(SM)S(ON)S
Волокно: SM (одномод)
Конектор: SC/SC
Полірування: UPC
Тип конструкції: Сімплекс
Довжина, м.: 10
Оболонка: LSZH
Діаметр кабелю, мм: 2
Колір: жовтий
Бренд: CMS
Виробництво: Україна


Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 1м Duplex
UPC-1SCSC(SM)D(ON)
Патчкорд SC/UPC-SC/UPC SM 1м Duplex
217.56 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 1м Duplex чорний
UPC-1SCLC(SM)D(ON)BK
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 1м Duplex чорний
238.28 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 3м Duplex
UPC-3FCLC(SM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 3м Duplex
286.75 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 1.5 м Duplex
UPC-1.5LCLC(SM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 1.5 м Duplex
225.70 грн.
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 1м Duplex
UPC-1FCFC(SM)D(FW)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 1м Duplex
271.58 грн.
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC SM 1.5 м Simplex
UPC-1.5STLC(SM)S(ON)
Патчкорд ST/UPC-LC/UPC SM 1.5 м Simplex
130.98 грн.
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC SM, 5м, Duplex
UPC-5STST(SM)D(FW)
Патчкорд ST/UPC-ST/UPC SM, 5м, Duplex
334.11 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 2м Duplex
UPC-2LCLC(SM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 2м Duplex
233.84 грн.
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 15м Duplex
UPC-15FCLC(SM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 15м Duplex
482.11 грн.
Патчкорд SC/UPC-LC/UPC SM 15м Simplex, Slim (2мм)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 3м Simplex, Slim (2мм)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 2м Duplex
UPC-2FCLC(SM)D(ON)
Патчкорд FC/UPC-LC/UPC SM 2м Duplex
270.47 грн.
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex
UPC-5LCLC(SM)D(ON)
Патчкорд LC/UPC-LC/UPC SM 5м Duplex
282.68 грн.
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 2м Simplex
UPC-2FCFC(SM)S(ON)
Патчкорд FC/UPC-FC/UPC SM 2м Simplex
153.55 грн.