Контактна інформація (097) 576-22-88 0

Волоконно-оптичні патч-панелі Corning™

Як влаштована оптична патч-панель Corning

Оптичні патч-панелі Corning застосовуються для вирішення різних завдань, а також є однією з основних складових структурованої кабельної системи. Крім цього, оптичні патч-панелі широко застосовуються при побудові ВОЛЗ (волоконно-оптичні лінії зв'язку).

Найчастіше оптичну патч-панель Corning використовують для організації різноманітних зварних з'єднань оптоволокна. При цьому вироби забезпечують для кабелів надійний захист від різноманітних механічних впливів. Патч-панелі виконують роль пасивного обладнання для комутації світлових сигналів, що передаються волоконно-оптичними кабелями.

Конструкція оптичних патч-панелей Corning заснована на висувному принципі з кутом нахилу 30 градусів, що дозволяє проводити огляд, комутацію та зварні роботи без відключення та вилучення панелі із серверної шафи або комутаційної стійки.

У всіх випадках вироби однаково добре підходять для прийому сигналу з одного боку, з його подальшим розподілом у мережу через такі ж оптоволоконні кабелі.

Найчастіше оптичні патч-панелі Corning призначені для кріплення в стандартні 19-дюймові стійки. Практично всі моделі мають адаптери типу LC Duplex, кількість яких може змінюватись від 1 до 48 штук, що дозволяє підключити від 2 до 96 оптичних конекторів. Крім цього, в комплектацію багатьох виробів входять кольорові пігтейли, сплайс-касети, гребінки для термозбіжних і/або обтискних гільз, всілякі кріплення, фіксатори і так далі.

Слід зазначити, що виробник Corning пропонує такі панелі, які сконструйовані особливим чином. Зокрема, отримати доступ до оптичних волокон можна у будь-який момент, причому додаткові інструменти для цього не потрібні.

Більше того, будь-яка така оптична патч-панель легко монтується однією людиною.

Характеристики оптичних патч-панелей Corning

Оптична патч-панель 19 дюймів цього виробника відрізняється високою міцністю та надійністю в процесі експлуатації. Як матеріал виготовлення застосовувався алюміній. Він відрізняється стійкістю до зношування та хорошими показниками міцності, але при цьому патч-панель залишається досить легкою і не вимагає складного монтажу.

Практично кожна оптична патч-панель призначена для кріплення до стандартної 19-дюймової стійки (1U). При цьому вироби відрізняються малою глибиною монтажу. Завдяки цьому їх можна легко встановити у неглибоких шафах чи стійках.

Патч-панель для оптики може мати до 48 портів, що визначає кількість пристроїв, які можна буде підключити. У більшості випадків для стандартної мережі буде достатньо виробів з 24 портами, проте потреби кожної системи слід розглядати окремо.

Типи та застосування волоконно-оптичних патч-панелей Corning

Головним призначенням будь-яких патч-панель оптичного типу є якісне комутування пристроїв та створення структурованої кабельної системи. Через лицьову сторону виробу можна легко підключити до лінії певне обладнання.

Ключовою перевагою є той факт, що за секунди можна перекомутувати лінії. Так як на етапі проектування складно передбачити, який пристрій підключено до певного кабелю, необхідність перекомутування виникає дуже часто. Оптичні патч-панелі Corning повністю вирішують цю проблему: просто витягніть патч-корд з одного порту, вставивши його в інший.

Придбайте оптичні патч-панелі Corning у офіційного дистриб'ютора компанії CMS, оформлюючи замовлення з доставкою в будь-яке місто України. Якщо вас цікавлять оптові ціни на патч-панелі оптичного типу, які виготовляє виробник Corning, звертайтесь до наших менеджерів за консультацією. Вони допоможуть вам вибрати та купити потрібну продукцію, а також дадуть відповідь на будь-які додаткові питання, якщо це буде потрібно.