Контактна інформація (097) 576-22-88 0

Адаптер LC Duplex із шторками, SM для панелі LAN1, blue, Corning

Артикул: ADPT-KIT-12-AE
Виробники Corning
456.00 грн./шт
Ціна з ПДВ
В наявності
Характеристики
Тип оптичного волокна
SM
Тип
LC
Опис
LC Адаптер(duplex). Призначений для з'єднання оптичних дуплексних шнурів. Корпус адаптера виконаний із пластику. Кріплення адаптера здійснюється за допомогою пластикового стопора.
Модуль встановлюється у патч-панелі серії LSAN1 Corning
Додаткові шторки з боку користувача допомагають забезпечити захист очей від лазерного випромінювання та пилу.

  • Колір синій.
  • Наявність шторок.
  • Матеріал втулки кераміка
  • Категорія SM (одномод)
  • В пакунку 12шт

Адаптер LC Duplex може бути встановлений як на посадкове місце SC Simplex так і (на SC Duplex можна встановити два адаптери одночасно)


Відгуки та запитання (0)
Відгуків про цей товар ще не було.
       
Рекомендовані товари
Модуль FutureLink 1ХSC MM (OM2), Corning
LAXLSM-00101-C003
Модуль FutureLink 1ХSC MM (OM2), Corning
228.00 грн.
Модуль LANS 1ХFC (SM), Corning
LANS-MOD-11-W (LAXLSM-00101-C014)
Модуль LANS 1ХFC (SM), Corning
304.00 грн.
Модуль LANS 2ХSC SM (одномод), Corning
Модуль FutureLink 2ХSC MM (OM2), Corning
LAXLSM-00201-C001
Модуль FutureLink 2ХSC MM (OM2), Corning
247.00 грн.
Модуль FutureLink 2ХLC SM (одномод), Corning