Контактна інформація (097) 576-22-88 0

Волоконно-оптичні бокси

Тримач 16 сплайс протекторів

Оптичні бокси для кросування оптичного кабелю

Пластиковими боксами називаються спеціальні коробки, які застосовують для кросування оптичного кабелю в умовах обмеженого простору. Як правило, такі вироби встановлюються на підлозі або опорі, але деякі моделі передбачають настінний монтаж. Це дозволяє відмовитись від використання додаткової серверної стійки. Завдяки цьому досягається економія місця та коштів.

Будь-який оптичний настінний бокс оснащений спеціальними отворами у верхній і нижній частині. Через них проходять кабелі, які підключені до відповідного обладнання. Усередині виробу дроти надійно зафіксовані, а також захищені від зовнішнього впливу. Це мінімізує ризик їх випадкового пошкодження.

Існують не тільки пластикові, а й металеві бокси. Більше того, вироби можуть відрізнятися за функціональністю, розмірами, формою, а також ступенем захисту від пилу та вологи. Залежно від конструктивних особливостей боксу, в ньому можна розмістити від одного до десяти оптичних кабелів.

Особливості оптичних боксів

Бокси оптичні виготовляються з металу або пластику, а кришка може бути відкидною або знімною. При цьому у всіх виробах передбачені спеціальні фіксатори для видимої частини кабелю та додаткових силових деталей. Крім цього, конструкції мають низку унікальних особливостей:

  • Завдяки можливості настінного монтажу, бокс можна встановити у важкодоступних місцях, а також у дуже маленьких приміщеннях.
  • Моделі характеризуються тривалим терміном служби, оскільки виготовлені з високоякісних матеріалів.
  • Кожен оптичний бокс має порівняно простий, але надійний механізм кріплення до стіни. Більше того, вироби забезпечують легкий доступ до дротів, наприклад, для проведення ремонтних робіт або для обслуговування.
  • Конструкція розроблена таким чином, щоб всередину боксу практично не потрапляли волога та пил. При цьому дроти надійно захищені міцною кришкою від різних механічних впливів.

На окрему згадку заслуговує матеріал, з якого виготовлений бокс оптичний. Металеві варіанти відрізняються підвищеною міцністю і тривалим терміном служби, проте коштують дорожче за пластикові.

Переваги оптичних боксів

Вирішивши купити оптичний бокс, ви отримаєте надійний та довговічний виріб, який має безліч переваг:

  • Бокси зберігають свої експлуатаційні характеристики у широкому діапазоні температур - від -50 до +80°C.
  • У виробах можна розміщувати сплайс-касети та термоусаджувані гільзи. Вони призначені для надійної фіксації та захисту зварних з'єднань оптичних волокон.
  • У настінних оптичних боксах можна встановити адаптери різних типів: SC, LC, FC, ST.
  • Пластикові та металеві вироби можна встановлювати практично на будь-яку вертикальну поверхню, включаючи стіни та спеціальні опори.
  • Деякі моделі є повністю герметичними та мають додатковий захист від несанкціонованого доступу. Такі різновиди боксів можна встановлювати зовні або в приміщеннях загального доступу.

У компанії CMS ви зможете купити бокси оптичного типу, підібравши їх через наш онлайн-каталог. Доставка продукції здійснюється у Київ, Харків, Дніпро, Одесу та інші населені пункти України. Якщо вам потрібна персональна консультація, звертайтеся до наших менеджерів за контактними телефонами.